Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Заправка холодильника фреоном в Одесі


  Якщо у вашому холодильнику тече фреон, двигун працюватиме послідовно - двигун, який зупиняється і запускається або зупиняється повністю, свідчить про несправну електрику. Служба ремонту Mr. Holod зробить діагностику та ремонт. Не розкривайте обладнання самостійно, це може призвести до проколів або порізів труб вашого холодильника, оскільки це шкодить ущільненню і викликає витік фреону.

  Навколишнє середовище та фреон


  Фреон дуже шкідливий для навколишнього середовища, оскільки є одним із найсильніших забруднювачів. Потрапляючи в атмосферу, він ушкоджує озоновий шар, що захищає землю від сонячного випромінювання.

  З часом фреон впливатиме на ваше здоров'я, але небезпечний тільки в надзвичайно високих концентраціях. Це може викликати у вас запаморочення, викликати проблеми з диханням, і більш впливає на людей із захворюваннями серця. Оскільки витікання газу залишатиметься у більш високих концентраціях поблизу землі, це також може вплинути на дітей та свійських тварин, які зазнають впливу в цьому районі.

  Старі моделі холодильників


  Варто пам'ятати, що дуже старі холодильники і моделі абсорбційного типу - використовуються в кемперах і де електрика ненадійна - використовують аміак як холодоагент, і це може бути токсичним та небезпечним. Хоча це не строго фреон, його часто називають таким. Холодильники абсорбційного типу часто використовують інші гази як джерело енергії та можуть бути небезпечними у разі витоку.

  Коли деякі холодоагенти вступають у контакт з відкритим вогнем - це може викликати реакцію з утворенням отруйних газів. Якщо ви використовуєте газові плити на своїй кухні, ви повинні тримати їх вимкненими, якщо вважаєте, що у вас є витік фреону.

  Як працює холодильник

   

  Заправка холодильника фреоном в Одессе

  У циклі охолодження є п'ять основних компонентів: рідкий холодоагент; компресор, який контролює потік холодоагенту; змійовики конденсатора (зовні холодильника); змійовики випарника (всередині холодильника); і те, що називається пристроєм розширення. Ось як вони взаємодіють, щоб охолодити вашу їжу:

  1. Компресор стискає пари холодоагенту, підвищуючи його тиск, і виштовхує його в змійовики зовні холодильника.
  2. Коли гарячий газ у змійовиках досягає температури повітря на кухні, він стає рідким.
  3. Тепер у рідкому вигляді під високим тиском холодоагент остигає, коли він надходить у змійовики всередині морозильної камери та холодильника.
  4. Хладагент поглинає тепло всередині холодильника, охолоджуючи повітря.
  5. Нарешті, холодоагент випаровується до газу, а потім повертається в компресор, де цикл починається заново.

  Як перезарядити фреон для ремонту холодильника

  • Зніміть кришку доступу до компресора з задньої сторони холодильника. Щоб викрутити гвинти, використовуйте викрутку Philips або викрутку.
  • Погляньте на ярлик на компресорі для типу використовуваного холодоагенту.
  • Встановіть сідельний клапан на велику мідну трубу, що йде від компресора. Сідловий клапан проходить через лінію холодоагенту для доступу. Сідловий клапан використовує дві частини, щоб обернути трубу за допомогою гвинтів із шестигранною головкою, що утримують їх разом. Використовуйте гайковий ключ із шестигранною головкою, який іде в комплекті з клапаном, щоб затягнути гвинти із шестигранною головкою.
  • Встановіть перехідник холодоагенту на сідельний клапан. Адаптер пригвинчується до сервісного отвору сідлового клапана.
  заправка фреоном одесса
  • Підключіть комплект шлангів для заправки холодоагенту до банку з холодоагентом. Комплект заправного шланга включає датчик з колірним кодуванням, шланг, різьбовий фітинг, який підключається до балона з холодоагентом, та з'єднання з сервісним клапаном, яке підключатиметься до адаптера сідлового клапана.
  • Підключіть роз'єм зарядного шлангу до адаптера сідлового клапана. Це замикається на місці.
  • Використовуйте ключ із шестигранною головкою, щоб повернути проколюючий клапан, що знаходиться в центрі верхньої половини сідельного клапана, на три повні оберти. Поверніть гайковий ключ на повний оборот. Залишковий холодоагент з холодильника повинен потрапити до заправного шлангу.
  • Увімкніть холодильник. Дайте йому попрацювати, доки манометр не перестане падати. Зазвичай це триває від трьох до п'яти хвилин.
  • Перевірте манометр. R-134a в ідеалі повинен мати від 25 до 45 фунтів на квадратний дюйм. Відкрийте порт балона з холодоагентом, дозволяючи холодоагенту увійти до системи. Закрийте порт щохвилини, щоб перевірити тиск. Продовжуйте додавати холодоагент, доки тиск не досягне правильного діапазону.
  • Закрийте клапан, що проколює, за допомогою шестигранного ключа. Від'єднайте зарядний шланг. Встановіть кришку доступу до компресора на місце.


  Служба ремонту Mr. Holod в Одесі проведе діагностику та усуне витік фреону у вашому холодильнику. Звертайтеся!

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе