Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Поломка конденсатора холодильника: причини та ремонт

  Холодильник є найнеобхіднішим приладом для зберігання їжі. Його поломка завжди несподівана і вимагає втручання професіонала, особливо якщо це стосується конденсатора. Служба ремонту Mr. Holod впорається з будь-якою поломкою вашого холодильника та конденсатора у тому числі.

  Проблеми холодильника

  Спостереження, які найчастіше виконуються у разі проблем із цією запасний частиною приладу, наступні:

  поломки холодильников в одессе
  • Холодильник більше не холодний;
  • Температура всередині поступово прогрівається;
  • Двигун більше не зупиняється або, навпаки, ми його більше не чуємо;
  • Іноді чути шум, що тягне;
  • Мигає індикатор, що вказує на несправність.

  Компресор холодильника або конденсатор

  Дані причини свідчать про можливу поломку цих двох механізмів. Ви можете мати справу з двома абсолютно різними типами поломок, якщо компресор більше не чути:
  • Несправність пускового реле або конденсатора, яке не запускає компресор;
  • Відмова самого компресора.

  Перший збій несерйозний, він стосується конденсатора або пускового реле, а не компресора.

  Тест, який потрібно виконати, якщо ваш компресор не запускається, полягає в тому, щоб легко стукнути долонею компресора. Це може мати ефект його запуску і в той же час показує, що реле відповідає за нього.

  З іншого боку, якщо компресор більше не зупиняється або не виробляє холоду, його необхідно замінити, якщо в контурі подачі холодоагенту немає витоку газу.

  Забруднений конденсатор

  Конденсатор зазвичай знаходиться в задній частині холодильника, хоча він розташований в нижній частині приладу. Охолодна рідина, що проходить через конденсатор, розсіює тепло, завдяки чому можна охолодити внутрішню частину холодильника. Якщо конденсатор забруднений, він не зможе ефективно розсіювати тепло.

  Забруднення цього елемента призводить до зниження продуктивності холодильника, який повинен працювати старанніше, щоб правильно охолоджуватися. З іншого боку, значне забруднення конденсатора не дозволить холодильнику підтримувати необхідну температуру. Не забудьте очистити конденсатор, якщо він забруднений.

  Чистка конденсатора

  Коли ви говорите про техобслуговування холодильників і кондиціонерів, одна з найважливіших речей - підтримувати конденсатор у чистоті. Котушки в конденсаторі забруднюються від пилу та бруду, якщо їх не чистити, і це впливає на роботу холодильника або кондиціонера. Слід регулярно стежити за чистотою пристрою очищати котушку конденсатора, Алгоритм дій під час очищення:

  • Перш ніж заглиблюватися в будь-який електричний пристрій, особливо щось на зразок холодильників, дуже важливо вимкнути і від'єднати його від джерела живлення. Для очищення не обов'язково випорожнити пристрій. Навіть якщо холодильник вимкнено, охолодження, яке вже є, не дасть їжі зіпсуватися;
  • Коли майстер відключить живлення від холодильника, він знайде кришку в нижній частині панелі. Відкрутить або знімає цю панель, залежно від її налаштування та моделі пристрою. Потім знайде точку для підключення спеціального пилососа, як тільки знадобиться майстру;
  • Налаштує пилосос на необхідний для чищення режим. Спеціаліст буде використовувати різні трубки та насадки, для очищення конденсатора, щоб очистити від пилу та бруду, зібраних під холодильником. Головне завдання добре очистити механізм та його котушку;
  • Коли майстер закінчить з котушкою, він перевірить кришку, яка також буде забруднена. Очистить її від пилу. Після протріть вологою ганчіркою з відбілювачем. Дасть висохнути механізму перед встановленням кришки;
  • Після завершення очищення конденсатора холодильника його можна підключити до мережі. Майстер це зробить.

  Заміна конденсатора холодильника

  Якщо ваша несправність стосується тільки конденсатора, знайте, що конденсатор або пускове реле холодильника - це легко замінна запчастина. Досвідченому майстру знадобиться максимум 5 хвилин для заміни конденсатора. Він буде використовувати викрутку та затискач. Алгоритм дій майстра під час заміни:

  • Якщо є наявність зливного шланга, проведе його зняття;
  • Пересуне холодильник перед тим, як над ним працювати;
  • Вимкнути пристрій за допомогою автоматичного вимикача або від'єднати вилку;
  • Відкриє коробку, в якій знаходиться конденсатор, ця коробка зазвичай кріпиться до компресора;
  • Фахівець від'єднає конденсатор за допомогою плоскогубців і замінить його. Після заміни конденсатора просто виконає операції у зворотному порядку, щоб зібрати холодильник та знову включити його в роботу.

  Служба ремонту Mr. Holod впорається з будь-якою поломкою вашого холодильника та конденсатора у тому числі. Дзвоніть нам!
  поломки холодильников в одессе

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2023 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе