Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт морозильної камери в місті Одеса

  Ремонт морозильних камер в Одесі Якщо морозильна камера починає в процесі роботи шуміти і протікати, або періодично вимикається/включається - не варто далі її експлуатувати. Ці, як та інші симптоми вказують на її поломку, некоректну роботу, а подальше експлуатування обіцяє ще серйозніші несправності, повний вихід із ладу техніки. Тому важливо довірити ремонт морозильних камер в Одесі саме нашим фахівцям.

  Які ми надаємо послуги

  Якщо говорити про наших майстрів - вони можуть впоратися з будь-якими поломками, при цьому в міру потреби замінити зношені вузли і деталі, переважити ручки та дверне полотно. Плюс до всього, наші фахівці можуть взяти на себе регулярне, сервісне обслуговування і так продовжити термін служби холодильного обладнання.

  Основні проблеми з морозильними камерами

  І перше, з чим найчастіше стикаються наші фахівці - це намерзанням в морозилці снігу. І нерідко відбувається це через протікання рідини в системі, несправність термодатчиків і мимовільне розморожування системи.

  Якщо пошкоджені на двері прокладки – це також може призвести до проблем з морозильною камерою, оскільки через непридатність вони пропускають всередину тепло , змушуючи компресор працювати з підвищеним навантаженням. Вологе повітря при цьому потрапляє всередину і як наслідок призводить до появи всередині камер шару снігу.

  Якщо в морозильній камері встановлена ​​система самостійного розморожування з інтервалом в 6 - 12 годин - компресор буде відключати і включати компресор з даними тимчасовим проміжком, щоб розморозити шар снігу. І вода стікатиме в ємність під морозильною камерою. Якщо ж компресор поламаний, то котушки випарника сильно розжарюватимуться, і потік над котушками не призводитиме до замерзання води на котушках. Відповідно доведеться змінювати компресор.

  Крім цього, наші майстри виділяють й інші у своїй практиці поломки та несправності морозильних камер, які також варто знати. Але переживати не варто - всі вони під силу нашим експертам, та й у ремонті фахівці використовують відповідне сучасне обладнання, нові деталі. Техніка працюватиме як нова, що підтверджується гарантією.

  Також наші майстри нерідко стикаються з відсутністю харчування. Спрацьовуючий автоматичний вимикач або запобіжник, що перегорів – все це може стати причиною відключення в системі живлення. Але нерідко причину варто шукати саме в несправній проводці або платі управлінні, поламані вилці або розетці, шнурі. Та й просто відсутністю мережі електричного струму. Але головне, не намагайтеся самі усунути їх, адже важливо виявити причину, провівши всебічну діагностику, а встановивши її усунути та відремонтувати техніку.

  Ремонт морозильних камер в Одесі

  Занадто висока в морозильній камері температура. І таке явище нерідко присутнє в тому випадку, якщо сама камера переповнена продуктами, або ж наросла снігова шуба на самому випарнику. Також до цього може призводити і надто часте користування морозильними камерами, постійне відчинення дверцят.

  Двигун камери працює без зупинок. Якщо ж двигун даної техніки працює без зупинки – це може побічно вказувати на протікання фреону з труб, або іншого роду витік, через який просочується охолоджене повітря. Сама проблема небезпечна як для обладнання, так і негативно позначається на стані рахунку – вона має бути вирішена негайно.

  Наростає крижана кірка в дренажному піддоні. І до цього можуть призвести як засмічення в дренажних лініях або ж поломки нагрівального елемента. Це і веде до появи кірки на піддоні в морозильній камері. Сама проблема має бути оперативно вирішена фахівцями.

  Симптоми поломок

  Наявність у будинку морозильної камери – чудове рішення, тому що виступає додатковим місцем для зберігання продуктів, при чому з терміном експлуатації в 10-15 років. Але наші спеціалісти завжди кажуть, що навіть надійна техніка може ламатися. На поломку системи вказують такі ознаки:

  • порушення герметичності дверей через перекос, зношений ущільнювач;
  • компресор відмовляється працювати або працює безперервно;
  • камера не охолоджує продукти або навпаки сильно їх переморожує;
  • з'являються в процесі роботи гучні шуми та тріск.

  Якщо виникає одна або кілька даних ознак - варто відключити морозильну камеру, далі звільнити її від продуктів, вимити і викликати нашого майстри. Ми працюємо з раннього ранку і до пізнього вечора, без перерви та вихідних, тому на нас ви можете розраховувати будь-якої хвилини.

  Після проведеної діагностики ми не тільки встановимо і ліквідуємо поломку, але й налаштуємо систему за запитами та параметрами клієнта. І обов'язково проконсультуємо як з усіх питань, що цікавлять, так і щодо правильної експлуатації обладнання.

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе