Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Стук при включенні та вимкненні холодильника

  Холодильники не роблять свою роботу мовчки. Вони видають дивні звуки, від стогонів до зітхань і вересків до ударів. Більшість цих звуків є нормальною частиною процесу охолодження або приготування льоду. Звичайна скарга - стукіт чи звук. Хоча причина може бути м'якою, залежно від того, де і коли вона виникає, вона також може бути серйозною проблемою з холодильником. Стук при включенні та вимкненні холодильника може бути різним і нести різні значення в роботі пристрою. Служба ремонту Mr. Holod усуне будь-яку несправність вашого холодильника.

  Підвищений шум і шум при роботі холодильника

  Якщо при включенні та вимкненні компресора ви чуєте легкий металевий удар, що супроводжується вібраціями, це означає, що трубки стосуються корпусу. Тому майстру потрібно уважно оглянути задню стінку холодильника, знайти місце зіткнення трубок та акуратно зігнути їх. Можливо, фахівець нахилить корпус компресора під час запуску або навпаки, коли холодильна установка перестане працювати, усуне цю несправність таким чином:

  поломки холодильников в одессе

  якщо транспортні болти підвіски затягнуті, то викрутить їх відповідно до інструкцій виробника, затягне або, в залежності від типу несправності, пригвинтить болти до пружин підвіски або помістіть їх під опори ущільнення.

  Ви також можете зіткнутися з ослабленням кріпильних гвинтів конденсатора або падінням стороннього предмета за конденсатором або навіть конденсатором двигуна. Збільшення шуму може спричинити неправильне встановлення холодильника. Переконайтеся, що холодильник знаходиться на одному рівні з горизонтом, використовуючи чотири регулювальні гвинти корпусу.

  Можливі види шумів та їх періодичність у пристрої

  Поточні, дриблінг або бульбашкові шуми. Це є нормою і походить від холодоагенту, який знаходиться в рідкій фазі в теплообміннику (зовні на задній стінці). 

  • Оскільки нові, екологічно чисті типи холодоагентів легші і менш герметичні, необхідно використовувати і поширювати більшу їх кількість. Через це шум при роботі може відрізнятися від шуму вашого попереднього пристрою;
  • Дужжіння. Це звичайний робочий шум. Компресор охолодження має електродвигун та механічні клапани, які можуть створювати такі шуми;
  • Полоскання, свист або шарудіння. Це нормальні шуми від упорскування холодоагенту, який знаходиться в газовій фазі у випарнику (в задній стінці);
  • Звичайний звук, що стукає (2-3 рази в секунду під час охолодження) походить від шуму впорскування від холодоагенту;
  • Тріск або бавовни. Цей звук нормальний від 2 до 10 разів на день. Регулярне розморожування задньої стінки тимчасово підвищує температуру випарника задньої стінки. Ізоляційний матеріал та лінії холодоагенту знову розширюються та стискуються. Це створює ці робочі шуми. Досвід показав, що ці шуми дещо зменшуються з часом;
  • Безперервний звук клацання. Можливо, реле запуску компресора несправне. Це можна виправити, перезавантаживши пристрій. Для цього від'єднайте пристрій від джерела живлення приблизно на годину.

  Звуки стуків та ударів з пристрою

  Ваш холодильник може видавати глухий шум, коли вода тече по трубах, щоб заповнити льодогенератор. З іншого боку, приглушений звук, який звучить у той момент, коли холодильник вимикається, є очевидною ознакою того, що щось не так з компресором.

  Компресор - це серце холодильника. Компресорна установка складається з вентилятора та двигуна з насосом, які разом забезпечують циркуляцію рідини, що охолоджує, через теплообмінники та розсіювання тепла з холодильника. Механізм розташований у спеціальному відсіку, що знаходиться на задній частині холодильника. Пристрій спирається на три пружини усередині відсіку. Ці пружини поглинають рух компресора. З часом пружини зношуються, і компресор або вентилятор компресора можуть вразити стінки відсіку, коли двигун зупиняється, викликаючи шум.

  У більшості випадків шум дратує, але не створює безпосередньої проблеми з роботою компресора. Якщо ви виявите, що компресор видає стукіт або вмикається.

  поломки холодильников в одессе

  Хоча холодильні компресори працюють кілька років, можливо, що ваш компресор несправний і вимагає заміни.

  Служба ремонту Mr. Holod усуне будь-яку несправність вашого холодильника. Дзвоніть нам!

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе