Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Hansa в місті Одеса


  Ремонт холодильника Hansa - це те, з чим нерідко стикаються користувачі холодильного обладнання, навіть такого якісного. Важливо пам'ятати, що навіть за правильного використання ніхто не застрахований він поломок – майстри служби з ремонту Mr. Holod розкажуть про основні несправності холодильника марки Ганса.

  Ознаки несправності 


  Як відзначають майстри – не варто намагатися усунути поломку власними силами, тому що це може призвести до серйозних і незворотних поломок.
  Але коли варто викликати майстра додому?

  • коли всередині камер зникло світло, а під час роботи – система видає нехарактерні шуми;
  • всередині камер постійно стоїть вода, або намерзає шуба льоду та снігу;
  • систем надто переморожує або недостатньо охолоджує продукти;
  • немає охолодження, але компресор працює постійно;
  • система вмикається, через пару хвилин - надовго зупиняється.
  ремонт холодильников одесса
  Після таких «симптомів» - не варто зволікати і треба негайно викликати майстра.

  Поломка холодильника марки Ханса 


  До таких наші фахівці відносять такі.
  • Скупчення на стінках льоду – відмова у роботі компресора, що працює не за заданими параметрами температур, і відповідно не йде автоматичне розморожування. Лід та сніг наморожується з конденсатора, який не вловлюється каналом колектора.
  • Зупинення холодильника через поломку компресора. Досить важка ситуація, коли передусім перевіряють рівень і дозаправку холодоагенту, але це дає гарантії, що поломка не повторитися. Здебільшого знадобиться заміна компресора на новий.
  • При нестачі та протіканні фреону – холодильник працюватиме без зупинок. Відповідно сам майстер діагностує систему, з'ясовує місце протікання та після герметизації – проводить дозаправку фреоном системи.

  Якщо має місце поломка системи термостата – нерідко вони спровоковані виходом з ладу електромагнітного клапана через перепад напруги

  • Агрегат буде працювати при температурі, яка не піддається встановленню на належний рівень. Причина може критися в поломці модуля, що управляє, і термостата, тому всі деталі перевіряють, при необхідності – змінюють.
  • Якщо не горить, не світиться електронна модель - швидше за все згоріла електронна плата. І якщо після діагностики майстер підтверджує поломку плати, її змінюють.

  Якщо агрегат видає сильний шум

  Майстри виділяють такі основні причини, які призводять до сильних і нехарактерних шумів у процесі роботи агрегату.

  1. Видає шум вентилятор конденсатора.
  2. Поламаний компресор.

  Якщо при відкритті холодильника - шуми стають сильнішими, то має місце вихід з ладу вентилятора випарника, якщо інтенсивність шумів не змінюється - має місце поломка компресора. Так вентилятор можна легко замінити, то мотор - це вже серйозна поломка, коли вартість робіт може доходити до рівня вартості нового холодильника.

  Холодильник працює без відключення

  Швидше за все причина може критися в поломці вентилятора або котушок конденсатора - майстер проводить вимір нормальних робочих параметрів даних вузлів Якщо показники опору не перевищують 50 Ом, то деталі змінюють на нові. Якщо система не охолоджує належним чином – майстер проводить наступну першочергову перевірку:

  • перевіряє за допомогою вольтметра розетку;
  • перевіряють цілісність вилки та шнура.

  Після цього майстер проводить такі перевірки та виміри:

  • Перевірка температурного рівня на термостаті – вона повинна бути як мінімум оптимальною для роботи.
  • Чи не блокування внутрішнього в камерах вентилятора – його можуть закривати і блокувати продукти, і як наслідок холодне повітря неправильно розподілено по камері.
  • Перевіряють, наскільки щільно закриті дверцята холодильника, зношена чи ні прокладка, ущільнювач. Якщо вони пропускають тепле повітря з приміщення, ви зіткнетеся з подібною проблемою.
  • Перевіряють і коректність роботи конденсатора, чи не засмічений він чи закритий сторонніми предметами, що суттєво позначиться на його роботі.
  ремонт холодильников одесса

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  Холодильники сьогодні є в кожному будинку, але, як і будь-яка техніка вони можуть виходити з ладу. І багато майстрів радять – не намагайтеся відремонтувати їх самотужки, довірте цю роботу нашим майстрам.

  Наші майстри проведуть повну та всебічну діагностику системи, виявлять поломку та першопричину її появи – усунувши обидві, наші фахівці дадуть гарантію на всі виконані роботи, поставлені вузли та поміняні системи. Плюс до всього, вони розкажуть, як правильно користуватись технікою та в майбутньому не спровокувати подібних поломок.

  Плюс до всього ми працюємо без перерви і вихідних - вам не доведеться чекати майстра тиждень, коли продукти псуватимуться, а ви будете зазнавати збитків. Деталі, що використовуються в роботі – тільки оригінальні та нові, передбачені самим виробником, що гарантує довгий термін служби навіть після ремонту. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе