Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Поломка термодатчика в холодильнику

  Придбавши холодильник, ми сподіваємося, що цей пристрій прослужить нам довгі роки. У деяких випадках, звичайно, це так, але трапляються випадки, коли холодильник починає виходити з ладу. Основним симптомом зазвичай є те, що охолодний пристрій не підтримує температуру. Попередня оцінка інтер'єру холодильника має дати нам багато чого зрозуміти. Причина може бути банальною. Йдеться про зледеніння стін холодильника, включаючи датчик температури. У довгого розмерзлого холодильника є схильність збирати в ньому товстий шар льоду. Це може заморозити датчик, який просто перестане працювати належним чином. Але бувають, що потребують виклику майстра та заміни механізму. Фахівці з ремонту Mr. Holod усунуть будь-які несправності у вашому пристрої.

  Датчик температури замерз

  У холодильник почнуть надходити невірні дані, що призведе до підвищення температури всередині нього, що зіпсує продукти харчування. Переконайтеся, що датчик замерз і розморозьте його у разі аварії.

  поломки холодильников в одессе

  Фактори навколишнього середовища

  Фактори навколишнього середовища також можуть бути причиною. Це переважно про температуру кімнати, в якій знаходиться холодильник. Інструкції виробника часто включають інформацію про умови, за яких слід використовувати холодильник. Головне, що якщо в кімнаті занадто холодно або занадто тепло, датчики можуть збожеволіти.

  Це призведе до зміни температури всередині. Щоб перевірити, чи це причина, перемістіть пристрій в інше приміщення, переважно при кімнатній температурі, і переконайтеся, що все гаразд.

  Пошкоджено датчик температури

  Датчик температури контролює температуру в холодильнику і призначений для відправки інформації в модуль керування. Модуль повинен регулювати подачу живлення на компресор та вентилятор випарника на основі показань датчика температури.

  Якщо датчик пошкоджено, компресор і вентилятор випарника можуть не включатися за необхідності або включатися занадто часто.

  • Несправний зонд CTN

  Несправностей, які можуть виникнути у зв'язку з термостатом зонда CTN:

  • Двигун холодильника більше не обертається: термостат зонда CTN холодильника є причиною цієї відмови 9 разів з 10;
  • Холодильник занадто холодний або недостатньо холодний: термостат термостату холодильника CTN може бути неправильно відрегульований для потужності;
  • Світлодіод горить червоним кольором: Встановіть потужність до мінімуму (за шкалою від 1 до 3). Якщо температура опуститься нижче -18°, майстер замінить термостат датчика CTN холодильника;
  • Холодильник сильно нагрівається.

  Термістори NTC є нелінійними резистори, які змінюють характеристики опору в залежності від температури. Опір NTC зменшується зі зростанням температури. Спосіб зниження опору пов'язаний із константою в електронній промисловості, такій як бета. Бета вимірюється в ° К.

  • Заміна термостата

  Якщо щось зламалося на холодильнику, це в основному термостат. Причина, ймовірно, в датчику температури, який не вимірює точно. В результаті холодильник або дуже мало, або постійно остигає. Для користувача це означає, що їжа в холодильнику псується, тому що вона не охолоджується належним чином або внутрішня частина холодильника і деякі продукти замерзають, а споживання електроенергії збільшується. Термостат холодильника не слід змінювати самостійно, щоб не стикатися з електрикою, що протікає.

  Майстер перевірить термостат холодильника, діючи в такий спосіб. Усередині термостату є коричневий та чорний кабель живлення. Обидва стягнуті, їх кінці з'єднані разом. Якщо компресор холодильника працює безперервно, це означає, що термостат холодильника несправний і повинен бути замінений. Перед тим як вийняти термостат холодильника, фахівець завжди повинен витягнути штепсель, відключивши пристрій від струму.

  Це дуже важливо, тому що поточний струм може призвести до серйозних аварій. Потім майстер від'єднає три кабелі живлення термостата, щоб повністю видалити деталь. У більшості моделей холодильників можна легко витягнути термостат із тримача та одночасно видалити несправний датчик температури. Майстер зверне увагу на те, як проходить капілярна лінія при видаленні новий термостат повинен бути встановлений точно. Потім поворотний регулятор замикається або загвинчується, і заміна виконана.

  Якщо холодильник остигає постійно або дуже погано морозить, то основна причина в несправному термостаті пристрою,

  поломки холодильников в одессе

  для його заміни необхідно викликати майстра. Фахівці з ремонту Mr. Holod усунуть будь-які несправності у вашому пристрої. Дзвоніть нам!

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе