Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт промислового холодильника в місті Одеса

  Ремонт промислового холодильного обладнання в Одесі – наша основна спеціалізація. Не варто самому ремонтувати техніку, оскільки це досить складна електроніка, і тому довірити її діагностику та ремонт важливо підготовленому майстру, який має у своєму розпорядженні необхідне обладнання та нові деталі.

  Особливості ремонту промислових холодильників

  Ремонт промислових холодильників в Одесі Крупні магазини та промислові підприємства часто замовляють ремонт та обслуговування промислового типу холодильників, щоб продукція завжди залишалася свіжою і не псувалася. Оперативне обслуговування техніки необхідно, щоб знизити можливі втрати та збитки, тому оптимально за наявності робочого агрегату – перемістити в нього продукти, а несправний – віддати на діагностику та ремонт. Тим не менше, виникають ситуації, при яких у власника є тільки один холодильник і тут вже питання усунення поломки стоїть особливо гостро та актуально. У такому разі важливо своєчасно розпізнати можливу поломку, а вже після – звільнити обладнання від продуктів та викликати майстра з ремонту промислових холодильників.

  У силу того, що нове обладнання коштує чималу суму грошей, своєчасний та якісний ремонт дозволить заощадити великі гроші, час, придбання нового промислового холодильника Головне звернутися до фахівців, які працюють на ринку послуг не один рік, які мають у штаті досвідчених майстрів.

  Наші фахівці пропонують широкий спектр послуг у питаннях ремонту та налаштування холодильного обладнання, можемо в короткі терміни виїхати за вказаною клієнтом адресою, провести діагностику та оцінити масштаби ремонту. При цьому важливо пам'ятати – якщо поломка становить понад 60%, то не завжди доцільно ремонтувати це обладнання. Оптимально купити новий. У будь-якому випадку дати реальну оцінку стану справ може лише досвідчений, підготовлений майстер.

  Які послуги пропонує наша компанія?

  Ремонт промислових холодильників в Одесі

  Якщо говорити про замовлення діагностики, ремонтних робіт та обслуговування промислового холодильного обладнання саме у нас – можна виділити такі основні переваги.

  • Майстер безкоштовно виїжджає на місце до клієнта, в будь-яку точку Одеси та області та ректально оцінює ситуацію, правда за умови, що клієнт замовлятиме ремонт саме у нашого фахівця.
  • Для якісної роботи холодильника, тим більше промислового, потрібні саме якісні, оригінальні деталі, передбачені самим виробником.
  • Регулярна профілактика обходиться клієнту набагато дешевше, ніж ремонтні роботи, тому наші майстри завжди пропонують клієнту підписати договір на постійне сервісне обслуговування техніки.
  • На всі виконані роботи, як і встановлені деталі, фахівці надають в обов'язковому порядку гарантію, терміном від декількох місяців і до року. Багато чого визначено обсягом та складністю ремонту.
  • Наші майстри працюють з раннього ранку і до пізнього вечора, без перерви та вихідних днів, тому у разі поломки обладнання в п'ятницю ввечері, вам немає потреби чекати до ранку понеділка.
  • Фахівці можуть відремонтувати практично будь-яке обладнання, незалежно від марки та моделі, як і виробника. І все тому, що ми знаємо, як саме це зробити, яке обладнання має ті чи інші конструктивні особливості, тонкощі ремонту.
  Всі ці аргументи показують, з яких таких причин варто звертатися саме до наших досвідчених фахівців, які мають відповідну технічну освіту, постійно проходять курси підвищення кваліфікації та знають усі тонкощі ремонту промислових холодильників.

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе