Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Samsung в місті Одеса


  Холодильники, морозильники є важливим аспектом повсякденної роботи звичайної людини, а також компаній, підприємств (ресторанів та продуктових магазинів), ми служба з ремонту Mr. Holod в Одесі вважаємо, що ремонт та обслуговування такого предмета – це річ надзвичайно важлива.

  Ми на вашій стороні, коли вам потрібен ремонт холодильного обладнання, холодильник або інше дрібне або великогабаритне холодильне обладнання. Коли вам це знадобиться, ми якнайшвидше надішлемо вам кваліфікованого спеціаліста з холодильного обладнання, який приїде до вас і вирішить вашу проблему найбільш вигідним для вас способом.

  Можна сказати, що присутність на нашому сайті та читання цих рядків означає, що проблема обслуговування холодильного обладнання або будь-якого іншого холодильного обладнання, яке у вас є, вже частково вирішено.

  Затримка несправності може призвести до погіршення ситуації, що призведе до пошкодження пошкодженої частини зламаного компонента або навіть пошкоджених частин, які спочатку не були дефектними. Таким чином, вартість ремонту холодильника збільшується.

  Переваги нашої служби з ремонту


  • Діагностика та виявлення несправності.
  • Ми ремонтуємо практично всі марки холодильників.
  • Ми працюємо як з фізичними особами, так і з компаніями.
  • Ми надаємо оригінальні запчастини.
  • Ми можемо виконати необхідний ремонт у будинку клієнта.


  Для ремонту холодильників в Одесі практично для всіх брендів, що існують на ринку, зверніться до майстра нашої служби з ремонту. Маючи великий досвід у цій галузі, наша команда готова швидко та професійно усунути механічні, електричні чи електронні несправності холодильників. У нашій службі використовуються лише якісні запчастини, гарантовані гарантією.

  Ремонт холодильника Самсунг в Одессе

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  Найбільш поширені ситуації, що призводять до виходу з ладу холодильні установки

  • Електричне переривання.
  • Ущільнювальні прокладки.
  • Перегрівання.

  Увага, несправний холодильник може збільшити енергоспоживання в 2-3 рази вище звичайного!

  Якщо холодильник недостатньо холодить

  • Перевірте ручку налаштування температури. Якщо його встановлено на високу температуру, холодильник не охолоджуватиметься належним чином.
  • Перевірте, чи закриті двері холодильника. Щоб охолодити та функціонувати в нормальних параметрах, двері холодильника повинні бути зачинені, і вони повністю ізольовані. Перевірте стан прокладки. Якщо вона зношена або зламана, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замінити її.
  • Для можливості охолодження холодильник повинен бути розташований далеко від джерел тепла.

  Інші поради, які слід мати на увазі

  • Під час транспортування холодильник повинен знаходитися у вертикальному положенні, і якщо необхідно нахилити його у певній точці, це слід зробити, щоб двері були спрямовані вниз.
  • Не видаляйте лід гострими предметами, оскільки існує ризик проникнення випарника.
  • Тримайте простір 10-15 см навколо холодильника. Хороша вентиляція навколо нього дозволить оптимальне охолодження.
  • Повторне підключення до електричної розетки повинно відбуватися як мінімум через чверть години після вимкнення. Проблеми з електронними компонентами – при перериванні струму виникають коливання напруги, які можуть вплинути на електронний модуль. Його можна відремонтувати, але, якщо це неможливо, його слід замінити на новий.
  • Відкладення льоду на випарнику - хоча ми часто ігноруємо присутність льоду на стінках холодильника, це вказує на те, що щось не так. Якщо холодильник та морозильник не мають оптимальних температур, причиною може бути несправність датчика або опір відтаванню.

  У нас є команда кваліфікованих майстрів з ремонту холодильників, холодильників та побутових морозильних камер. Наші послуги адресовані як місцевим, так і комерційним компаніям, яким ми можемо надавати послуги з технічного обслуговування.

  У нас є мобільний сервіс, оснащений спеціальними тестерами для ідентифікації проблем, інструментами та обладнанням. У більшості випадків ремонт виконується на місці, тому що наші фахівці завжди мають запасні частини, що найчастіше використовуються. Тільки у виняткових випадках ремонт може тривати кілька днів.

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе