Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Намерзання льоду в морозильній камері

  Якщо на стінках морозильного відділення є невеликий шар льоду, саме час розморозити його. Надмірна освіта льоду не тільки зменшує доступний простір, а й збільшує енергоспоживання вашого холодильника. Якщо товстий шар, існує також ризик того, що прилад більше не зможе підтримувати температуру на рівні -18 ° C в секції морозильної камери. Тому важливо не відкладати відтавання надто довго. Служба ремонту Mr. Holod радить не хвилюватись, якщо ви регулярно розморожуєте свій морозильник. Ця процедура не займає багато часу.

  Підготовка пристрою до розморожування

  Як часто необхідно розморожувати морозильне відділення повністю залежить від шару утвореного льоду. Кожна ситуація різна, але залежить від ряду факторів: температури навколишнього середовища холодильника, частоти та тривалості відчинення дверей, заморожування продуктів або використання, обмеженого зберіганням заморожених продуктів.

  Перед початком розморожування переконайтеся, що морозильна камера повністю порожня. Взимку, коли холодильник замерзає з великою льодовою кіркою, ви можете помістити продукти на вулицю.

  Поломки холодильников в одессе
  Ви також можете обернути заморожені продукти в газету і помістити їх у прохолодне місце. ваші продукти якомога довше залишалися прохолодними. Однак, якщо ваші продукти розтанули, не заморожуйте їх. Підготуйте їх та споживайте їх якнайшвидше.

  Процедура розморожування морозильної камери

  • Вимкніть пристрій. На холодильниках деяких моделей це можна зробити на панелі керування або термостаті або просто відключити пристрій від розетки;
  • Вийміть всі продукти з морозильного відділення;
  • Помістіть паперовий рушник у морозильну камеру і зверху поставте миску з гарячою водою. Крім того, помістіть рушник на нижній рівень холодильника або на підлогу перед холодильником, щоб зібрати воду після розморожування;
  • Перевірте, чи не танув уже лід. В іншому випадку знову наповніть миску гарячою водою і зачекайте ще кілька хвилин;
  • Якщо через кілька хвилин на стіні все ще залишається лід, краще видалити її за допомогою шпателя для тіста або пластикового віконного скребка. Ніколи не використовуйте металеві або гострі предмети, оскільки вони можуть пошкодити пристрій;
  • Очистіть морозильне відділення м'якою тканиною, теплою водою та невеликою кількістю миючого засобу. Не використовуйте оцет або металеву губку, щоб не пошкодити пластик;
  • За необхідності також очистіть внутрішню частину холодильника;
  • Ретельно просушіть всередині пристрою, так як волога, що залишилася, відразу ж замерзне;
  • Знову увімкніть прилад і, якщо необхідно, встановіть температуру або термостат на потрібну температуру;
  • Замініть продукти, як тільки морозильна камера досягне потрібної температури.

  Слід також скористатися можливістю почистити весь холодильник, вчасно розморожування морозильної камери. Пристрій слід протерти вологою ганчіркою, а після висихання сухою.

  Зменшення утворення льоду в морозильній камері

  Лід на стінках морозильного відділення викликаний вологістю повітря, яке входить усередину, коли двері відчиняються. Тому обмежте частоту та тривалість відкриття дверцят морозильної камери. Також переконайтеся, що ніколи не кладете гарячу їжу в морозильну камеру, оскільки пара посилює утворення льоду.

  Інтернет повний усіляких «хитрощів» бабусі, більш-менш переглянутих з метою допомогти вам розморозити морозильне відділення. Наприклад, олія, харчова сода або фен.

  Але дійсно ці системи очищення та запобігання намерзанню льоду корисні.
  Наприклад, порада, що бажано покрити стінки морозильного відділення оливковою або соняшниковою олією, щоб лід менший прилипав до стін. Звичайно, вода відштовхується олією, але з гігієнічних причин не рекомендується покривати стінки морозильної камери олією. Олія обов'язково забрудниться і видасть неприємний запах, не кажучи вже про те, що воно також забруднює упаковку та контейнери.

  Ми також не рекомендуємо розморожувати лід, нагріваючи його феном. Завжди є ризик ураження електричним струмом, коли вода знаходиться поруч із електричними приладами. Крім того, тепло від фена може зашкодити вашому холодильнику.

  Крім того, часто рекомендується використовувати харчову соду як засіб для чищення.

  У багатьох випадках це працює просто відмінно, але для чищення холодильника та морозильника достатньо води та миючого засобу.

  Поломки холодильников в одессе

  Розморожування морозильника не завжди легке і веселе заняття, але роблячи це регулярно і дотримуючись порад спеціалістів служби ремонту Mr. Holod, ви вбережете ваш пристрій від поломок. Дзвоніть!

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе