Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника у Малинівському районі міста Одеса

  Вихід з ладу холодильника - справжня проблема в сучасному світі, особливо в теплу пору року. На щастя, не кожна несправність настільки серйозна, як згорілий агрегат в холодильнику або повна відсутність охолодження. У багатьох випадках ми використовуємо холодильник, незважаючи на тривожні симптоми. На жаль, недооцінка порушень може сприяти поглибленню відмови, усунення якої буде дуже складним навіть для досвідченого фахівця. Служба ремонту Mr. Holod виконує ремонт холодильників у Малиновському районі.

  Холодильник не закривається

  Ринок холодильників дуже широкий. Ми можемо вибирати між двома дверима пліч-о-пліч холодильник, холодильник з морозильною камерою або вбудованим холодильником. У кожного з них є двері, які повинні бути безшумними і герметичними. Якщо дверцята холодильника не закривається, варто подбати про це, щоб запобігти непотрібному підвищенню температури в холодильнику і, як наслідок, збільшення витрат на електроенергію. Найпоширеніші причини несправності:

  ремонт холодильников в одессе
  • Розташування продуктів - якщо продукти або страви виступають за краї полиць, вони можуть зіткнутися з так званими|полками дверей холодильника. Зверніть особливу увагу на ручку сковороди чи каструлі. Якщо ви тримаєте важкі, високі пляшки або упаковку на бічних полицях, вони можуть перекинутися під час закриття та завадити зачиненню дверцят;
  • Вирівнювання холодильника - добре вирівняний холодильник повинен бути злегка нахилений назад і стояти на стійкій, рівній поверхні. Надмірний нахил може призвести до відкриття важких дверей, особливо при зносі прокладок. Регулювання ніг та використання спиртового рівня дозволить майстру визначити правильне положення обладнання;
  • Магнітна прокладка - знос прокладок є звичайним явищем. Стан ущільнювача можна легко перевірити, приклавши до неї аркуш паперу та закривши двері. Якщо лист випадає, двері протікають. Причиною може бути бруд, деформація або розтріскування гуми.
  •  Варто регулярно чистити ущільнювач, щоб він не деформувався від крихт або залишків їжі. Тріщини в ущільнювачі холодильника вимагають заміни - на жаль, деякі моделі холодильників вимагають заміни всіх дверей. Досвідчений майстер, швидко проведе видалення і заміну ущільнення, що зносилося;
  • Петлі - надмірна зарядка дверцят холодильника є поширеною причиною проблем з петлями. Саме крило вже масивне, а бічні полиці та важкі вироби додатково обтяжують шарніри. Дуже сильне відкриття дверцят холодильника, також має негативний ефект. Перевірте положення петель та їх стан. Якщо вони ослаблені або пошкоджені, зверніться до фахівця, який вирішить, чи потрібно замінити петлі.

  Скрипить дверцята холодильника

  Коли ви відкриваєте і закриваєте дверцята холодильника, чути неприємний звук або скрип. Це може бути пов'язано з однією з таких причин:

  • Відсутність мастила. Мастило - це речовина, яка запобігає скрипу дверей на дверях, в тому числі і в холодильнику. З часом та експлуатації пристрою, а також під впливом пилу та інших забруднень мастило витирається та втрачає свої властивості. Мастило шарнірів - просте завдання для досвідченого майстра;
  • Прокладка - укріплена гума не тільки протікає, але також може скрипіти під тиском. Майстру потрібно буде замінити ущільнення або всі двері холодильника (залежно від моделі та виробника).

  Зливний стік у холодильнику

  ремонт холодильников в одессе

  Якщо у вашому холодильнику встановлена ​​автоматична система відтавання, обов'язково зверніть увагу на зливний отвір. Це вихід, розташований у задній частині холодильника, зазвичай над контейнерами для овочів. Якщо він засмічений, вода почне накопичуватись у задній стінці холодильника. Це може шкідливо впливати на продукти, які він містить.
  Хороша робота холодильника багато в чому залежить від його користувачів. Правильний догляд за побутовою технікою, дотримання правил зберігання продуктів та правильне розташування пристрою є ключем до тривалої експлуатації та низьких витрат. В даний час холодильники все більше оснащені багатьма зручностями та функціями, які дозволяють нам також економити час. Але, як і будь-яка техніка, холодильник може зламатися, його ремонт слід довірити професіоналам. Служба ремонту Mr. Holod виконує ремонт холодильників у Малиновському районі. Дзвоніть нам!        

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе