Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Перевага дверей холодильника: причини та ремонт

  Нерідко виникає потреба і навіть сказати - крайня необхідність в тому, щоб переважити на холодильнику дверцята. Для чого це потрібно і як правильно переважити її - розкажуть наші досвідчені фахівці. І головне, не лише розкажуть, а й у міру потреби – проведуть ці види ремонтних робіт.

  Навіщо потрібно переважувати дверцята?

  Перевага дверей холодильника в Одесі Якщо говорити про те, з яких таких причин може знадобитися переважити на інший бік дверцята - розповімо далі. Багато сучасних моделей випускають із правими дверцятами, коли петлі кріплять саме на цій стороні, відповідно і двері відкриваються на цей бік. Але часто в кухні холодильник можуть ставити і в лівий кут, впритул до стінки і відкривати праворуч двері - незручно. І відповідно виникає потреба у тому, щоб переважити полотно на інший бік. Наші майстри можуть провести дані роботи швидко і оперативно, адже сама по собі робота не кожному під силу.

  Складність роботи

  Перекидання на інший бік петель і дверного полотна - робота складна, впоратися з якою без належного досвіду і підготовки нереально. Безперечно, на перший погляд це може здатися легко та просто, але на практиці – важко. Та й неправильно проведене перекидання в майбутньому може призвести до поломки всього холодильника через нещільне прилягання дверей до корпусу.

  Так виконати основну технічну частину може кожен, але головна робота фахівця полягає в підгоні дверей, регулюванні рівня і щільності прилягання до корпусу . Якщо ж двері підігнані неправильно – користувач може мати справу з багатьма проблемами роботи техніки.

  Наприклад, незначний зазор між дверцятами і основним корпусом холодильника призведе до того, що в камеру надходить тепле повітря. Мотор у такому разі нагнітатиме мороз із посиленим навантаженням, працюватиме без перерви і незабаром вийде з ладу. А замінити саме цю деталь в агрегаті коштуватиме користувачеві чималу суму грошей.

  Складності робіт, що проводяться

  Так наші майстри кажуть, що додаткову складність у роботах може представляти перевагу в моделі холодильника з електронним дисплеєм. При неправильній з ним роботі можна легко пошкодити сам шлейф, тому подібні роботи так важливо довірити досвідченим фахівцям.

  Процес перевішування дверцят

  Щоб успішно провести процес перевішування дверей у старому холодильнику - варто брати до уваги певні тонкощі. І перше полягає в тому, що саме полотно дверей не орієнтоване строго паралельно корпусу і тому невеликий перекіс - не відіграватиме роль. Справа в тому, що ущільнювач на дверях просто змінить свою форму і тим самим компенсує сам перекіс.

  Але якщо це старий холодильник - тут картина трохи інша. Гума стара, втрачає власну еластичність і пружність, стає надто жорсткою. Тому навіть при невеликому перекосі – ущільнювач не виконуватиме своєї функції, і техніка незабаром може вийти з ладу.

  І тому, перед перевішуванням дверей уважно огляньте ущільнювач на дверцятах, наскільки він м'який і «живий», у міру потреби замініть його. Тільки після такої заміни варто приступати до переважування дверного полотна.

  Коли ж може знадобитися перевішування?

  Наші майстри кажуть, що така процедура може бути потрібна в таких ситуаціях:

  • Коли особливості планування приміщення кухні не дозволяє поставити холодильник з правостороннім відкриттям.
  • Також може знадобитися перевага і в тому випадку, якщо ж сам користувач шульга.
  • Переважування буде потрібно, якщо місця старих кріплень просто розійшлися, не можуть виконувати свої прямі функції.
  Перевага дверей холодильника в Одесі

  Як же перевішується дверцята? Послідовність робіт наступна.

  • На першому етапі проводиться демонтаж самих кріплень та дверей. Якщо це електронні холодильники, що мають на дверцятах дисплей – варто акуратно від'єднати роз'єм шлейфу, направити джгути, дроти, що йдуть до екрану саме на ліву сторону. Тут уже треба зняти панель на фасаді індикаторної плати.
  • Переносять ручки на протилежний бік, а якщо вони накладного типу – кріплять їх з іншого боку.
  • Переносять майстри дроту на інший бік, якщо є екран. І якщо потрібно, то знімається кришка над дверцятами і перекидають дроти.
  • Перекидає майстер петлі на протилежний, лівий бік, при чому про багато моделей – отвори для гвинтиків, отвори в корпусі симетричні, немає потреби свердлити їх.

  Вже після майстра переважують двері і регулюють їх по відношенню до самого корпусу холодильника. Головне, після того як робота проведена, переконатися, що зазору між корпусом агрегату і ущільнювачем дверей немає, при цьому по всьому периметру. На цьому все. Звертайтеся до наших майстрів, ми допоможемо переважити двері холодильника швидко та якісно, ​​а на всі роботи дамо гарантію.

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе