Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1


  Ремонт холодильника на Таїрова в місті Одеса  Надійних холодильників не існує - навіть найдорожче і найсучасніше обладнання може більш-менш серйозно вийти з ладу. Багато що залежить в першу чергу від користувача і від того, чи він інструкцій виробника, що містяться в посібнику, і систематично чистить холодильник. Кожен ремонт повинен проводитися майстром, самостійні ремонтні роботи не безпечні і часто призводять до ще більших поломок. Фахівці з ремонту Mr. Holod виконують ремонт холодильників на Таїрова.

  Дверцята холодильника протікає

  Тепле повітря в холодильній камері - це простий спосіб конденсації водяної пари, який буде стікати по стінках і накопичуватися на дні холодильника. Зламана прокладка може бути причиною підвищення температури. Майстер вставить лист між корпусом холодильника і ущільненням і закриє дверцята - якщо лист вільно випадає, це означає, що вам потрібно замінити ущільнення в холодильнику на нове (або всі двері у разі з'єднання цих елементів).
  ремонт холодильников в одессе

  Злив засмічений

  Будь-яка конденсація повинна бути злита через злив холодильника, який розташований на задній стінці всередині камери. Іноді злив заповнений або засмічений залишками їжі - у такій ситуації фахівець почистить його спеціальним тонким дротом. Інша проблема - забитий зливальний шланг, який розташований позаду ґрат. Відключення трубки може допомогти розблокувати її, щоб проштовхнути бруд - інакше майстер запропонує розглянути питання заміни деталі на нову.

  Витік охолоджуючої рідини

  Ви помітили, що холодильник протікає, а температура всередині набагато вище. Це може бути нестача охолоджуючої рідини. Необхідно перевірити систему охолодження на наявність витоків, які могли спричинити витік рідини, що охолоджує. У цьому випадку діагностика обладнання, герметизація системи, а також заправка холодоагенту в холодильнику повинна виконуватися фахівцем - тільки у спеціаліста з ремонту холодильників є необхідні інструменти та професійні знання для безпечної заправки холодоагенту.

  Надлишок льоду

  Льод у холодильнику - небажане явище. Матова задня стінка холодильника не повинна бути ознакою серйозного збою – зазвичай це вказує на досить неправильне обслуговування та неправильне використання холодильника. Недооцінка цих типів знаків може призвести до більш серйозної несправності, тому подивіться, що могло викликати лід на задній частині холодильника і що робити, щоб позбутися його. Мороз на задній стінці холодильника викликає:

  • Волога або тепла їжа - продукти з високим вмістом води, наприклад, свіжі фрукти та овочі або м'ясо, викликають накопичення конденсату, який може замерзнути на задній панелі пристрою. Тепла їжа також відповідальна за збільшення вологості, яку не слід поміщати у пристрій перед охолодженням. Щільні контейнери для харчових продуктів працюватимуть для зберігання вологих продуктів, а свіжі фрукти та овочі повинні бути поміщені в ящики в нижній частині холодильного відділення;
  • Висока температура зовні - в спеку, а також коли агрегат знаходиться занадто близько до джерела тепла (наприклад, духовці або радіатору), компресор працює практично без перебоїв. Іноді може заморозити задню частину холодильника;
  • Протікаючі двері та «вентиляція холодильника» - часте відкриття холодильника породжує не тільки витрати, а й вологу і тепле зовнішнє повітря, що надходить у холодильник. Проблема вхідної вологи також може бути пов'язана з тим, що двері відчинені. Якщо пломба в холодильнику зношена або пошкоджена, вам необхідно замінити її на нову. Це допоможе контролювати утворення льоду, зменшити псування продуктів та значно скоротити витрати на електроенергію. Добре регулярно чистити прокладку та не забувати закривати двері;
  • Температура в холодильнику дуже низька - встановлення термостата на максимальне охолодження може призвести до замерзання. Занадто низька температура призведе до того, що повітря в холодильнику не поглинатиме так багато вологи - його надлишок з'явиться в найхолоднішій частині холодильного відділення, тобто ззаду. За такої низької температури конденсат може перетворитися на мороз або навіть лід. Варто регулярно регулювати налаштування термостата відповідно до умов поза холодильником, кількістю або типом їжі, що зберігається;
  ремонт холодильников в одессе
  • Відмова термостата - якщо компресор працює без перерви або часто включається лише на кілька секунд, це може вказувати на проблеми з термостатом. Іншим симптомом пошкодження цього елемента є характерного клацання ручки при виборі екстремальних значень температури. Заміна термостата в холодильнику є завданням, яке найкраще доручити професіоналам.

  Фахівці служби з ремонту Mr. Holod виконують ремонт холодильників на Таїрова. Дзвоніть нам!

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе