Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильної шафи в місті Одеса

  Згідно зі статистикою, холодильні шафи в торгових точках відкривають до 150 разів на день - при такому навантаженні не виключено, що вони будуть швидко виходити з ладу. І тому сама послуга з ремонту холодильних шаф в Одесі у досвідчених майстрів – така потрібна.

  Найчастіші несправності

  Ремонт Холодильних Шаф в Одесі

  Якщо не вдаватися сильно в технічні подробиці та нюанси – наші майстри до списку найчастіших поломок та несправностей вносять такі:

  • пролом компресора;
  • збій у роботі теплообмінника;
  • поломка вентилятора або мікропроцесора, перегорання мікро - схем.
  Також варто відзначити, що ремонт будь-якої холодильної шафи, незалежно від моделі і марки - процес складний, а сама робота дуже відповідальна . І все тому, що неякісно проведений ремонт у майбутньому спровокує серйозніші поломки та несправності.

  Ремонт холодильних шаф – наше завдання

  Наші майстри знають всі тонкощі та особливості роботи, ремонту та налаштування системи холодильного обладнання, плюс до всього працюють на сучасній апаратурі, із використанням нових, оригінальних деталей. У своїй роботі наші фахівці надають такі послуги:

  • змінюють на нові або ремонтують компресор і теплообмінник, вентилятори та багато іншого;
  • у міру потреби перевіряють рівень олії та фреону, проводять дозаправку;
  • при необхідності налаштовують систему за параметрами запитів клієнта, консультує у питаннях правильної експлуатації.

  Наші фахівці з усією серйозністю та відповідальністю ставляться до питань виконання взятої на себе роботи з ремонту холодильного обладнання. Адже це свіжість продуктів та безпека як користувача, так і покупця – людину не вдарить струмом, та й харчове отруєння вона точно не запрацює.

  Наші майстри готові запропонувати своїм клієнтам найоптимальніші для нього умови співпраці.

  • Професійна оцінка поломки, адже в деяких ситуаціях ремонтувати обладнання просто немає сенсу.
  • Оптимальна вартість наданих послуг.
  • Надання виконаних гарантій.
  • Можна скласти договір на надання комплексної технічної підтримки та сервісного обслуговування обладнання.
  • Індивідуальні для кожного клієнта умови співпраці.
  • Плюс до всього, наші майстри працюють з самого ранку і до пізнього вечора, без вихідних, тому вам немає потреби чекати на його візит кілька днів.
  Ремонт Холодильних Шаф в Одесі

  Тим більше, якщо вам потрібен терміновий ремонт холодильного обладнання - наші фахівці виїдуть на місце за заявкою в максимально короткі терміни. Зазвичай багато залежить від району міста, завантаженості, але в середньому – час очікування займає не більше 2 годин.

  Підготовлені інженери на місці проведуть діагностику холодильного обладнання, виявлять як приховані, так і явні поломки, і проведуть якісно ремонтні роботи. Наші фахівці мають у своєму розпорядженні все необхідне сучасне обладнання, нове для ремонту комплектуючих, і відповідно – техніка працюватиме довго і справно.

  Оформити заявку на ремонт холодильного обладнання у нас просто - достатньо зателефонувати за вказаним номером, або залишити дані на сторінці в Інтернеті. Також бажано вказати марку та модель техніки, ознаки поломки, за яких обставин вона трапилася, після вказати бажаний час та дату візиту та все. Щодо вартості ремонту – розцінки на послуги доступні всім, єдине, багато залежить від складності поломки, вартості деталей, які треба міняти, обсягу робіт. Після проведених робіт – майстер налаштує систему та проконсультує користувача, як правильно користуватися технікою.

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2023 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе