Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Витік фреону в холодильнику

  Сьогодні ніхто не може обійтися без холодильника, і якщо він вийде з ладу, необхідно терміново вирішити проблему та викликати майстра. Але оскільки побутова техніка ніколи не попереджає про своє «бажання» працювати і відмовляється функціонувати зазвичай у невідповідний час. Прості несправності можна вирішити самостійно. Але зарядка холодильника фреоном своїми руками - не найбезпечніше і найпростіше завдання, тому бажано довірити це професіоналу. Фахівці з ремонту Mr. Holod допоможуть вам у цьому.

  Несправності, що ведуть до заправки газу в холодильнику

  Конструкція кожного холодильника використовує фреон як холодоагент. Саме цей газ поглинає тепло під час випаровування, викликаючи цим значне зниження температури навколишнього середовища.

  Заміна фреону в холодильнику повинна виконуватися у разі витоку із системи охолодження. Найчастіше користувачам сучасних агрегатів доводиться замінювати холодоагент у таких ситуаціях:

  поломки холодильников в одессе
  • Фреон закінчується. Як правило, холодоагент починає проникати в області заводського паяння або у випарник, пошкоджений корозією. При цій несправності фахівці повинні виявити та усунути витік, і лише після цього поповнити обладнання фреоном;
  • Капіляр закритий. Засмічення компонентів холодильника може відбуватися через спалювання моторного масла, яке постійно циркулює за системою. Такі забруднювачі зазвичай не вловлюються фільтром зневоднення. Засмічення капілярного каналу перешкоджає вільному переміщенню холодоагенту, що може пошкодити компресор. Після очищення від засмічення холодильник має бути наповнений фреоном;
  • Заміна компресора двигуна. Якщо було здійснено заміну компресора, то після завершення операції фахівець заправить холодильник холодоагентом.

  Перевірки перед заправкою та після

  Після заправки холодильника холодоагентом йому необхідно перевірити систему, не затискаючи сервісну трубу. Якщо все зроблено правильно, то стрілка лівої шкали повинна вказувати чи бути близькою до нуля. Після заправки він перевірить систему ще раз за допомогою детектора витоку.

  Заповнення холодильника фреоном

  Процес наповнення холодильника фреоном має певні особливості та принципи заправки. Майстер буде використовувати спеціальний універсальний прилад заправку для обслуговування та побутових приладів, таких як холодильники та кондиціонери. Для заправки газом холодильника фахівцю знадобиться лише один із двох манометрів, встановлених на заправці, - пристрій низького тиску. АЗС підключається до холодильного контуру за таким алгоритмом:

  • Лівий патрубок агрегату з'єднаний з клапаном Шредера, який розташований на компресорі холодильника;
  • Майстер під'єднає правий патрубок станції технічного обслуговування до вакуумного насоса;
  • Під'єднає середню трубку до заправного циліндра, підключить до фреонового циліндра;
  • Під час підключення пристрою клапани станції технічного обслуговування та циліндра повинні бути надійно закриті;
  • Щоб наповнити холодильник фреоном, фахівцю необхідно: відкрити крани;
  • Майстер увімкне вакуумний насос, після чого манометр низького тиску повинен опуститися до мінімуму -30. після досягнення заданого значення він вимкне вакуумний насос.

  Правила безпеки

  Перед тим, як заправити ваш холодильник фреоном в домашніх умовах, фахівець обов'язково дотримуватиметься наступних правил безпечного поводження з холодоагентом:

  • Охолоджуючий газ необхідно перекачувати разом з приладом;
  • Все обладнання має бути заземлене під час роботи;
  • Регулярно провітрюйте кімнату щонайменше раз на 15 хвилин;
  • Куріння та включення обігрівачів під час роботи на газі заборонено;
  • При необхідності майстер спаяє з'єднання на ланцюгу, дотримуючись усіх правил пожежної безпеки.

  Кухонне обладнання, тобто плита або холодильник, має бути міцним. Щоденна експлуатація, звичайно, рано чи пізно викличе проблеми у роботі нашої побутової техніки.

  поломки холодильников в одессе

  Ремонт холодильників, однак, не завжди вимагає допомоги професіонала, але заправка фреону, це процес, який може виконувати тільки фахівець. Зверніться за допомогою професіонала до служби ремонту Mr. Holod. Дзвоніть нам!

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе