Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Stinol в місті Одеса

  Бренд Стінол користується заслуженою популярністю завдяки високій якості деталей та складання. Але навіть при цьому техніка має властивість ламатися - неправильна експлуатація або перепади електрики в мережі, навіть заводський шлюб спричинять поломки. Але спеціалісти служби з ремонту Mr. Holod допоможуть вирішити проблему поломки, усунувши її, як і причину появи.

  Поломки холодильників Stinol

  До основних несправностей холодильників даного бренду наші фахівці відносять такі, найголовніші.

  • Поломка терморегулятора. Поширена поломка холодильників Стінол, коли сам агрегат не буде включатися, видавати якісь звуки, або працюватиме без зупинок, переморожуючи продукти. Але нерідко бувають ситуації, за яких агрегат працює недовго, надовго відключається.
  ремонт холодильников одесса
  • Несправність пускового реле - в даному випадку холодильник робитиме часті, нетривалі за часом спроби включатися в роботу, відразу відключається. При цьому охолодження продуктів не відбувається. Наші майстри радять до приїзду спеціаліста відключити агрегат із мережі.
  • Протікання із системи фреону – холодильник у такому разі працюватиме набагато довше, ніж зазвичай, плюс до всього на стінках холодильних та морозильних камер намерзатиме шуба.
  • Якщо має місце поломка вентилятора - нерідко таке трапляється з холодильниками, що мають систему Ноу Фрост або Frost Free. І тут температура в камерах знижуватиметься до нульової позначки, продукти можуть псуватися, а сам компресор може працювати безперервно.
  • При поломці ТЕНу морозилка не буде морозити, інші ознаки схожі з поломкою вентилятора.
  • Вихід з ладу датчика - істотно знижується процес охолодження, при цьому тривалість роботи системи в рази зростає. Потрібна його заміна.
  Поломки таймерів будуть виявлятися в тому, що агрегат не буде відключатися і продукти погано охолоджуються, при цьому холодильник постійно працює без перерви.
  • При поломці компресора систем буде на кілька секунд включатися в роботу, і далі пропрацювавши кілька хвилин, надовго відключатися. Така циклічність проявляється кожні 15-30 хвилин, за цей час холодильник не встигає «наморозити» температуру, продукти не охолоджуються.

  Як кажуть наші фахівці, поломки здебільшого трапляються в моделях, обладнаних системою Ноу Фрост, коли після виходу останньої з ладу на стінках буде намерзати снігова шуба, лід. Рекомендовано розморожувати протягом доби з відкритими дверцятами. Якщо цей метод не допоможе – варто негайно викликати майстра, оскільки це вказує на серйозну поломку.

  Для повного відновлення роботи холодильника – необхідно викликати майстра, який проведе діагностику та встановивши поломку, усуне її як і першопричину, що призвела до несправності.

  З яких причин варто звертатися до нас?

  Перше, що варто сказати - не варто втручатися в систему холодильника власними силами, оскільки, не маючи необхідних знань та обладнання - це може спровокувати ще серйозніші поломки, а то та необхідність купувати нову техніку. Звертайтесь до наших майстрів, з нашого боку наші майстри гарантують:

  • Безкоштовне професійне консультування в телефонному режимі. Наші майстри за описаними вами ознаками встановлять ймовірну поломку та її причину, підкажуть, як діяти до приїзду майстра.
  • Фахівці проводять діагностику техніки на місці, після приїзду до заказника, правда за умови, що наступний ремонт будуть проводити саме наші майстри.
  • Проведення ремонту вдома. За статистикою 8 із 10 випадків ремонту проводиться вдома у замовника і лише у виняткових випадках – їх треба транспортувати до майстерні. Все це лягати на наші плечі.
  • Зручний для клієнта графік роботи – без перерви та вихідного дня, від світанку і до заходу сонця, і замовнику не доведеться чекати майстра тиждень.
  На всі виконані ремонтні роботи, замінені деталі ми даємо персональну гарантію якості, оскільки всі наші фахівці – професіонали, а у своїй роботі вони застосовують сучасну техніку для діагностики, оригінальні та нові деталі. І безперечно, на всі подані заявки – ми реагуємо моментально, оскільки розуміємо, що зіпсований холодильник, навіть такий надійний як Стінол – це зіпсовані продукти та втрачені гроші.
  ремонт холодильников одесса

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  Після проведеного ремонту та налаштування майстер в обов'язковому порядку проконсультує замовника, дасть йому короткий інструктаж, як правильно експлуатувати техніку, щоб вона не зламалася знову. Саме звернення до професіоналів та дотримання простих правил правильної експлуатації холодильника – запорука його довгої та надійної служби, як і свіжість, збереження продуктів. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе