Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Electrolux в Одесі

  Шведська компанія освоїла виробництво холодильників вже близько ста років тому. І поступово освоюючи нові технології, вона постачає ринку якісне холодильне устаткування. Холодильники ELECTROLUX за всієї своєї надійності можуть виходити з ладу, але майстри служби з ремонту Mr. Holod допоможуть відремонтувати та налаштувати систему холодильника.

   Поломки холодильника ELECTROLUX

  Нерідко самі користувачі та майстри нашої служби стикаються з найчастішими поломками та несправностями холодильного обладнання Електролюкс.

  • Перше, це підвищений рівень шумів у процесі роботи. Деякі моделі агрегатів можуть видавати сильні шуми, особливо якщо порівнювати з іншими торговими марками. І як кажуть наші фахівці зумовлено це швидше за все неправильним вибором місця встановлення, коли через нерівність поверхні і виникають шуми.
  ремонт холодильников одесса
  • Занадто щільно можуть зачинятися дверцята і саме цей мінус може збільшувати навантаження при відкритті/закритті і остання в результаті може ламатися. Сам ремонт як таке і не складний, його можна провести самому, але краще звернутися до майстрів.
  • Низька надійність контуру морозилки. Проблема більш характерна для старших моделей і як наслідок – доведеться викликати фахівця додому та виявивши перебіг фреону, усувати протікання, проводити дозаправку. Якщо говорити про нові моделі – подібна проблема як така відсутня.
  • Поломка та вихід з ладу плати управління. Якщо має місце ця поломка - швидше за все вона буває неправильно самим користувачем експлуатації, як і перепадів електрики в мережі живлення. Сам ремонт цієї плати управління – процедура дорога, при цьому, як кажуть майстри, не завжди виправдана.
  • Поломка термодатчика внаслідок чого в камерах підвищуватиметься або знижуватиметься температура, холодильник не морозить зовсім чи навпаки, занадто переморожує продукти.
  • При появі в камерах холодильника тухлуватий запах – багато майстрів перевіряють насамперед саме капілярні трубки на предмет їх засмічення.

  Деякі поломки можуть зустрічатися не так часто - поломка кріплення полиць, або петель, вихід з ладу датчиків. Але головна їхня причина – це недотримання самим користувачем правил експлуатації холодильником. Наприклад, про поломку датчиків температур можна судити з підвищення/зниження температур у камерах, але незалежно від причини та несправності – не варто намагатися усунути їх самотужки.

  Характерні несправності

   1-компресорних холодильників Електролюкс

  Цей пункт наші майстри виділяють в окремий параграф, і якщо у вас стоїть 1-компресорний, 2-хдверний холодильник даної марки, з окремим налаштуванням рівня температур у камерах - застосовується у системі електромагнітного типу клапан. Зміна рівня температури може бути наслідком його поломки. Але крім цього майстри говорять про такі несправності та поломки даних моделей.

  • пролом самого терморегулятора, як і датчика випарника в моделях холодильників з електронним типом управління;
  • протікання в системі хладагента у самому контурі обігріву дверцят через наявну корозію;
  • засор у самому холодильнику дренажу та зливу патрубка, якщо модель обладнана крапельною системою розморожування;
  • поломка вентилятора, як і термоелементів у моделях, що мають систему Ноу Фрост;
  • засор капілярів та відмова в роботі компресора, як і пускового реле.

  Якщо, наприклад, лампочку в камері ви можете поміняти самі, то зробити складніший ремонт - це вже варто довірити фахівцям нашої служби. З яких причин варто звертатися саме до нас – розглянемо далі.

  Переваги клієнтів у роботі з нами

  Якщо ви маєте намір відремонтувати власний холодильник у короткий термін, при цьому не переплачувати величезні суми грошей, і хочете, щоб ваша техніка працювала довго і надійно - варто звертатися до нас. З яких причин варто звернутися саме до нього? Варто поставити до активу такі пункти:

  • Великий досвід роботи наших майстрів, при цьому як у теорії, так і на практиці – вони допоможуть відремонтувати вашу техніку відповідно до цих рекомендацій , які передбачені самим виробником.
  • Власні склади деталей та запасних частин – вам не доведеться чекати замовлену деталь тиждень чи два, коли ваші продукти псуватимуться щодня. Всі деталі та запчастини нові та оригінальні, передбачені самим виробником.
  • На всі виконані роботи наші майстри дають гарантію замовнику від кількох місяців і до року – все залежить від складності роботи та заміненої деталі, вузла.
  ремонт холодильников одесса

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  Також наші майстри проводять ремонт незалежно від рівня складності самої поломки. Але в будь-якому випадку ви отримуєте техніку, що рубає, і власний спокій, як і завжди свіжі продукти. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе