Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Gorenje в місті Одеса

  Поломка холодильника Gorenje при всій якості європейського бренду може викликати чималий шквал негативних емоцій. Це зіпсовані продукти та маса незручностей у повсякденному побуті, і закономірно постає питання – що робити і куди звертатися? Майстри служби з ремонту Mr. Holod допоможуть розібратися в причинах несправності, дізнатися, що обіцяє той чи інший код помилки і, відповідно, як вчинити.

  Коли варто викликати майстра?


  Коли оперативна допомога майстра – першочергове завдання? Наші фахівці виділили ряд основних поломок холодильників Горіння, коли від оперативності приїзду майстра, правильності проведеного ремонту залежить, чи буде ваша техніка і надалі працювати, або доведеться купувати нову.

  ремонт холодильников одесса
  • Поломка пускового реле – тут система буде мимоволі включатися і вимикатися, при цьому будуть чути характерні щілинки. Та й охолодження в такому випадку або мінімальне або зовсім відсутнє.
  • Поламаний термостат. Система холодильника працюватиме безперервно, наморожуючи кригу, як на продуктах, так і на стінках холодильника. Може відбуватися і зворотне - не включатиметься в роботу, не подає холодильник ніяких звуків. Або буде працювати з величезними перервами, і відповідно це призводить до підвищення в камерах температури, коли продукти не охолоджуються, або навпаки, він інтенсивно напрацьовуватиме холод, переморожуючи продукти.
  • Витік із системи холодоагенту. Холодильник у такому разі погано охолоджуватиме продукти, сам компресор працює без зупинки або з рідкісними, нетривалими зупинками.
  • Вхід з ладу датчика – у морозилці буде підвищуватися температура, холодильних камерах вона може досягати до кімнатних показників. Нерідко на електронному дисплеї може висвітлюватись певне цифрове значення, код помилки.
  • Поламався вентилятор – відповідно температура в камерах буде на порядок вище заданої.
  • Поломка електронної плати – відповідно холодильник не включатиметься в роботу, та й світло всередині не горітиме. Також пускове реле може постійно видавати нехарактерні клацання, на екрані електронного табло можуть з'являтися незрозумілі символи, та й при відкритті/закритті дверцят дисплеї гаснутиме.
  • Поломка компресора – вона буде аналогічна опису несправності реле, холодильник часто вмикається/вимикається.

  Це далеко не всі поломки та несправності холодильного обладнання Горіння, проте, незалежно від поломки та серйозності – не варто намагатися усунути її власними силами. Незнання особливостей пристрою, як і роботи, ремонту холодильників Горіння, не маючи під рукою необхідного обладнання для діагностики, ремонту та оригінальних деталей – самостійне втручання може призвести до серйознішої поломки.

  Які переваги можна виділити щодо вибору нашого сервісу? В актив вибору нашої майстерні можна поставити наступне:

  • Всі ремонтні роботи, незалежно від ступеня складності ми проводимо в терміновому порядку та за прийнятними для кожного клієнта цінами.
  • У нашій майстерні працюють виключно професіонали, які мають не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід. Відповідно це веде до того, що всі роботи наші фахівці виконують на найвищому рівні, а на підтвердження – видається гарантійний талон.
  • Наші фахівці досконально знають, як працює та влаштований холодильник цієї марки, яким чином проводити ремонтні роботи у разі тієї чи іншої поломки. Це є гарантією того, що техніка після ремонту працюватиме не один рік.
  • Мають майстри та необхідне обладнання, інструменти для діагностики та ремонту, необхідні деталі та вузли для заміни, нові та оригінальні. Вам не доведеться чекати на тиждень, щоб прийшла та чи інша деталь, і наші фахівці виїхали до вас додому.

  І все, що від вас потрібно при поломці холодильника марки Gorenje - просто зателефонувати нам. Як оформити заявку на виклик майстра додому – зателефонувати нам або оформити її на сайті майстерні і при цьому обов'язково:

  • вказати менеджеру марку та модель холодильника – це можна відшукати як в інструкції до агрегату, або подивитися на задній стінці;
  ремонт холодильников одесса

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  • описати максимально точно, яка поломка трапилася з холодильником – перестав виробляти холод або ж протікає, сильно шумить у процесі роботи або зовсім не включається в роботу;
  • залишити власні контакти, а також адресу, в який час і день вам зручно прийняти майстри.

  І пам'ятайте, що звернення до майстра – це запорука довгою служби вашого обладнання, свіжіти продуктів і ваш власний спокій.
  При При цьому, звертаючись до нас ви заощаджуєте свій час, гроші і нерви. Зі свого боку ми забезпечимо вам належний, якісний ремонт та гарантію на всі роботи, поміняні деталі та вузли. Звертайтеся до нас!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе