Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Zanussi в місті Одеса


  Ремонт холодильника Zanussi – тема актуальна з моменту появи їх у багатьох будинках. Але нерідко трапляється так, що майстри самоучки намагаються усунути поломку самотужки. Але як кажуть майстри служби з ремонту Mr. Holod – не варто цього робити, оскільки як мінімум це призведе до більш дорогого ремонту, як максимум до необхідності купівлі нової техніки.

  Поломки холодильників Zanussi


  • Поломки терморегулятора. У такому разі холодильник не просто включатиметься в роботу, не видає жодних звуків. Хоча часто він може працювати постійно, переморожуючи продукти і утворюючи на стінах камер снігову шубу. Також агрегат може працювати недовго, кілька хвилин, після відключається на кілька годин і від цього можуть псуватися продукти.
  • Несправність пускового реле - холодильник буде часто і короткочасно включатися в роботу, включаючи компресор на пару секунд, відключаючись на 5-10 хвилин. При цьому буде чути характерні клацання, а от охолодження продуктів не відбувається.
  ремонт холодильников одесса
  • Вихід з ладу датчика – холодильник буде працювати безперервно, він буде рідко зупиняється, а температура буде вищою за задану.
  • Вихід з ладу вентилятора – усередині продукти погано охолоджуватимуться, в камерах стоїть практично кімнатна температура, в морозилці «коштує» невеликий мінус. Відповідно продукти недостатньо охолоджуються, псуватимуться швидше і власник зазнає від цього чималих збитків.
  • Протікання фреону – агрегат працюватиме, не відключаючись на перерву, всередині може намерзати снігова шуба, хоча саме охолодження йде недостатньо. Якщо не усунути протікання фреону, не відновити рівень холодоагенту - це може негативно позначитися на стані двигуна. Останній працюватиме безперервно, намагаючись заповнити холод, відповідно виходити з ладу за короткий термін.
  • При поломці плати холодильник не включатиметься в роботу, або якщо і стартує
  • працює нестабільно, можуть блимати світлодіоди та дисплей, та й сам компресор запускатиметься через раз.
  • Якщо має місце поломка компресора – сама система може запускатися, при цьому включатися в роботу на короткий проміжок часу, 3-5 секунд, після відключається на 5-10 хвилин. Буде чути характерні клацання реле, підвищується температура в камерах.

  Все це найголовніші, проте, не єдині поломки та характерні ознаки – не варто покладатися на самого себе в постановці тонного діагнозу »виходу техніки з ладу. Це може провокувати згубніші та незворотніші наслідки – звертайтеся до майстрів своєї справи.

  Чому саме ми?

  Майстри своєї справи настійно не рекомендують проводити ремонтні роботи холодильників від Zanussi власноруч – втручання новачка та дилетанта може призвести до поломки, остаточної та незворотної, коли вже нічого не можна зробити, крім як купити нову техніку Відразу варто викликати майстра, не запускаючи на самоплив проблему – набагато простіше та безпечніше, дешевше буде отримати кваліфіковану допомогу.

  • Наша майстерня цілодобово приймає заявки на ремонт, не дивлячись на день тижня та свята, перерви на обід. Ми готові приїхати до вас на допомогу будь-якого дня – вже не ви чекатимете майстра, а ми їдемо до вас.
  • Виїзд буде оперативним, плюс до всього під час роботи наші майстри використовують сучасне обладнання для діагностики та ремонту. Всі деталі, вузли оригінальні та нові, передбачені для встановлення самим виробником.
  • На всі виконані роботи наші майстри дають гарантійний талон – від кількох місяців і до кількох років, залежно від виконаної роботи, заміненої деталі або вузла.

  І головне вони проконсультують користувача щодо правильного експлуатації техніки. Це важливо, оскільки деякі виробники анулюють гарантію, якщо поломка сталася з вини неправильного експлуатації техніки, порушення положень та рекомендацій.

  Як правильно підготувати техніку до ремонту?

  У разі поломки холодильника Zanussi –його варто підготувати до огляду та діагностики майстром, подальшого ремонту та заміни деталей, налаштування системи.

  • Перше, треба забезпечити повноцінний доступ до агрегату, оскільки майстру напевно треба буде мати доступ до задньої його стінки. Тому навколо самого холодильника має бути достатньо місця для ремонту та руху.
  • Треба вимкнути його від системи електроживлення, розморозити і вийняти з нього всі продукти, щоб майстер міг працювати нормально.
  ремонт холодильников одесса

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  І головне, сам холодильник повинен бути чистим – адже ви звикли працювати за чистим столом, як і самому майстру. Все досить просто, проте все це забезпечує нормальний процес діагностики та ремонту, а відповідно довгий термін служби вашого холодильника, незалежно від марки та моделі. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2023 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе