Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника AEG в Одесі

  AEG – споконвічно німецький та перевірений часом бренд, що випускає на ринок Європи якісну техніку та холодильники у цьому списку не виняток. Але незалежно від якості, техніка має властивість ламатися, і тут фахівці служби ремонту Mr. Holod розкажуть, з якими проблемами у роботі АЄГ їм доводиться стикатися найчастіше.

  Основні поломки та несправності

  До таких найчастіше наші фахівці відносять:

  • Велика кількість чутливої ​​електроніки та перепади напруги в електромережі живлення призводить до її виходу з ладу, поломки модуля, що управляє.
  • Компресор при всій своїй надійності також нерідко виходить з ладу в силу зносу, перепаду напруги в мережі або неправильної експлуатації, наприклад, коли агрегат перевантажений продуктами.
  • Несправності температурних в системі датчиків, внаслідок чого можуть не охолоджуватися або навпаки переморожуватися продукти.
  ремонт холодильников одесса
  • Протікання в системі холодоагенту – спровокувати це може як шлюб на заводі в тій чи іншій деталі, так і нерегулярне розморожування системи, що створює додаткову на всі вузли навантаження і відповідно швидке зношування холодильника.
  • Вихід з пускового реле. І тут не варто зволікати з ремонтом, оскільки ця деталь відповідальна як за включення системи в роботу, так і вимкнення. Якщо двигун вчасно не відключиться - він буде перегріватися, а це обіцяє вихід з ладу всього агрегату.

  Також до майстрів варто звертатися і у випадку, якщо ви діагностуєте наступні відхилення в роботі холодильника марки AEG:

  • компресор у процесі роботи видає сильний гул, шуми;
  • через певний час мотор не відключається як належить, працює безперервно;
  • включається в роботу і через кілька секунд знову відключається, але вже на кілька хвилин;
  • температура в камерах не відповідає заданим параметрам, вона буде вищою або нижчою;
  • на внутрішніх стінках самого холодильника буде наморожуватися шуба снігу та льоду, або під корпусом буде накопичуватися вода;
  • панель на холодильнику не буде реагувати на команди, що подаються, або видає певні коди помилки.

  Представлені та інші проблеми можуть бути викликані різними причинами, зовнішніми факторами, поломками або браком вузлів, деталей. Хоча не варто намагатися усунути проблему власними силами – довірте роботу професійному майстру.

  Як звернутися до нашої майстерні?

  Щоб холодильник AEG незалежно від його моделі працював і далі - важливо звернутися до професіоналів. Достатньо зателефонувати нам або надіслати заявку по Інтернету, озвучити марку холодильника і модель, коротко описати проблему і вже після погодити час, дату візиту майстра. Вже перед приходом майстер зателефонувати із замовником і остаточно узгодить деталі візиту.

  З яких причин варто вибирати саме Fix-Man

  Перше, то варто поставити в наш актив – наші фахівці проводять ремонт у короткий термін, оскільки для нас немає вихідних та свят, перерви на обід. Тому якщо ваша техніка вийшла з ладу – телефонуйте нам, наші майстри приїдуть до вас у день подачі заявки, оперативно зреагувавши на неї або наступного ранку.

  У нашій службі працюють виключно майстри своєї справи, які мають як технічну освіту, так і практичний досвід робіт. Вони чудово знають всі особливості техніки даної марки, як проводиться ремонт відповідно до рекомендацій виробника. Плюс до всього, вони постійно проходять підвищення кваліфікації, завжди знайомляться з особливостями нових моделей техніки, принципами роботи та ремонту.

  Плюс до всього у своїй роботі застосовують сучасне обладнання для діагностики та ремонту, як і при заміні виключно нові деталі, вузли, передбачені самим виробником до заміни. І оскільки всі роботи йдуть з оригінальними, новими деталями, проводять відповідно до технології – на всі роботи ми даємо гарантію від кількох місяців і до року.

  Плюс до всього варто поставити в актив такі пункти:

  • простість та зручність ремонту – вам просто треба подати заявку, ми проведемо діагностику та ремонт вдома, якщо треба, то самотужки доставимо в майстерню та назад техніку;
  • всі ремонтні роботи проводимо швидко та оперативно, але без шкоди для якості – ваша техніка прослужить ще не один рік;
  • доступність цін на деталі та послуги майстра – ми не намагаємося заробити стан на наших клієнтах, а намагаємося заробити добре ім'я відповідальної та надійної майстерні.
  ремонт холодильников одесса

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  Наші майстри не тільки проведуть діагностику та ремонт, але й проконсультують користувача про правила користування технікою, щоб подібні неполадки та поломки не трапилися в майбутньому. Все це дозволить говорити про те, що вам нема про що турбуватися, якщо ж намагаєтеся усунути проблему своїми силами - це стане причиною більш дорогого ремонту або необхідності купувати нову техніку, оскільки стара вже не піддається ремонту. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе