Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Bosch в місті Одеса


  Поломка холодильника Bosch при всій якості перевіреного зіпсовані продукти, збитки та маса незручностей у повсякденному побуті, і закономірно виникає питання – що робити і куди звертатись? Майстри служби з ремонту Mr. Holod допоможуть розібратися в причинах несправності, дізнатися, що обіцяє той чи інший код помилки і, відповідно, як вчинити.

  Причини, що ведуть до поломок холодильника Бош


  Якщо говорити про те, які саме причини можуть спровокувати вихід з ладу холодильника марки Бош майстри нашої служби можуть виділити величезний список. Але здебільшого вони виділяють такі, найпоширеніші.
  remont-holodilnikov-v-odesse
  • природне знос холодильника, особливо, якщо його неправильно експлуатують, або через довгий термін служби;
  • перепади в мережі електроживлення та витік холодоагенту;
  • поломка пускового реле або термостата;
  • збій у роботі системи управління компресором або Ноу – Фрост.

  Але наші майстри вже за першими ознаками можуть практично на 100% визначити поломку, проте, не покладатимуться на це – повна діагностика системи дозволить точно та оперативно виявити збій системи, усунути його.

  Поломки холодильника Бош

  Серед найпоширеніших поломок холодильників Бош майстри можуть виділити наступні.

  • Поломка терморегулятора – при включенні в роботу холодильник не видаватиме жодних звуків, хоча всередині камер світло горить.
  • Вихід з ладу пускового типу реле – сам агрегат працюватиме безперервно, або якщо і відключається, то ненадовго, при цьому можуть виявлятися характерні клацання . Щодо температури в морозильній або охолоджувальній камері буде занадто високою або аномально низькою, продукти можуть переморожуватися.
  • Випливання із системи фреону – агрегат у цьому випадку працює і не відключається, або якщо зупиняється, то на короткий час. Температура всередині камер буде вищою за норму, хоча нерідкі випадки, коли на стінках намерзає ком льоду і снігу. Якщо фреон відсутній повністю – агрегат працюватиме без зупинки, охолодження як таке відсутнє.
  • Вихід з ладу вентилятора. Така поломка здебільшого характерна для моделей системою Ноу Фрост і відповідно температура всередині камери підвищуватиметься до аномальних показників. Простіше кажучи, як такий холод у камерах відсутній.
  • Поломка датчиків. Якщо говорити про моделі з системою Ноу Фрост – поломка аналогічна до поломки вентилятора, коли спостерігається загальне підвищення температури в камерах на 10-15 градусів. Якщо це звичайні моделі холодильників – немає охолодження в камері, нерідко система видає супровідні звукові сигнали.
  • Вихід з ладу компресора. У такому випадку агрегат зовсім не буде вмикатися і не видає жодних звуків. Хоча нерідко він може включатися в роботу на пару секунд і миттєво відключаються, нерідко можуть бути чутні періодичні клацання.
  • Якщо має місце вихід з ладу електронної плати управління - агрегат зовсім не буде включатися в роботу, не видає жодних звуків. Також він не підтримуватиме задані температурні параметри, можуть блимати на дисплеї лампочки. Дещо рідше холодильник може ненадовго включатися в роботу, можуть бути чутні нехарактерні клацання.
  Це найпоширеніші, проте, не єдині поломки холодильника марки Бош. Якщо система на дисплеї вибиває певний код, це також вказує на певну поломку.

  Оскільки система холодильника обладнана системою інтелектуальної електронної індикації – вона на дисплеї вибиватиме відповідний код.

  • Е1 – неполадки в роботі датчиків холодильних камер, як і поломка модуля управління.
  • Е2 – має місце поломка датчиків випарника та датчиків температур.
  • Е3 – має місце поломка в роботі морозилки, зокрема датчиків температур.
  • Е4 – представлений код поломки вказує на поломку датчиків температур конденсатора в морозильній камері.
  Представлені коди помилок дозволять визначити, в якій системі та вузлі сталася поломка, і вже на місці сам фахівець проведе діагностику, встановить першопричину несправності та усуне.
  Не варто намагатися усунути всі проблеми та несправності самостійно – це призведе до більш дорогого ремонту, виходу техніки з ладу та необхідності купувати новий холодильник.
  remont-holodilnikov-v-odesse

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  відключення холодильника

  підтікання води

  підтікання води

  стукіт при включенні

  Звертайтеся до наших майстрів – вони в короткий термін встановлять поломку, усуваючи несправність. А завдяки тому, що всі роботи проводять фахівці, у роботі використовують нові деталі – вони дають гарантію на всі ремонтні послуги. Терміни гарантії можуть змінюватись від кількох місяців і до років – все залежить від того, які роботи проводилися, які деталі були замінені. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе