Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Підтікання води в холодильнику: причини і ремонт

  Багато домогосподарок стикаються з проблемою холодильника. Якоїсь миті вони помічають, що навколо холодильника стала велика калюжа води і що вона протікає з-під дверей. Що робити у цій ситуації? Проблема часто полягає в тому, що дренажний канал зі стін холодильника заблокувався. Фахівці з ремонту Mr. Holod розкажуть, як проходить очищення дренажного каналу та в якому разі варто викликати майстра. Ми усунемо будь-яку поломку вашого холодильника.

  Принцип роботи дренажного каналу холодильника

  Після відкриття холодильника на його задній стінці ви побачите профільований канал, у найнижчій точці якого знаходиться отвір. Вода, що конденсується на внутрішніх стінках, тече в це поглиблення, а шланг на задній стінці прямує в бак, який зазвичай встановлюється над компресором. Вода випаровується із цього бака, чому сприяє підвищена температура корпусу компресора, яка просто нагрівається під час роботи.

  Поломки холодильников в одессе

  Трейдери та виробники називають цей простий механізм холодильником із саморозморожуванням. Коли зливний отвір засмічується, вода перетікає на дно холодильника і витікає з-під дверей. У цій ситуації вам потрібно проштовхнути отвір, наприклад, за допомогою шматка дроту, товстої лінії або тонкої пластикової трубки. Важливо, щоб ця трубка потрапила в отвір задньої частини холодильника і в шнур. Якщо ви не розблокуєте цей стік, холодильник перестане працювати. Слід пам'ятати, що час від часу цю операцію слід повторювати, щоб проблема холодильника, що протікає, не стала частою головною болем.

  Підтікання води в холодильниках із системою No-Fros

  Одна з найбільш поширених несправностей, з якими ми можемо зіткнутися при використанні холодильника (деякою мірою також

  відноситься до системи No-Frost), - це наявність води в холодильній камері. Ми вже згадували, що безморозна система трохи нагріває задню стінку камери, а конденсат зливається через жолоб назовні. Однак буває, що ринва заповнена водою, яка потім проливається в холодильник.

  Висока температура

  Іншою причиною «відпливу» буде занадто висока температура всередині камери (особливо в морозильній камері). Це може означати, що система охолодження пошкоджена або кількість рідини, що охолоджує, неправильна. У цьому випадку ми викликаємо спеціаліста. Насамперед варто перевірити, чи не є причиною проблеми груба чи брудна прокладка. Повітря при кімнатній температурі потрапляє всередину, що утруднює роботу холодильника. Цей тип пошкодження може бути помічений по збільшеній роботі агрегату, який частіше включатиметься для охолодження камери, що постійно нагрівається.

  Протікаючий холодильник - нестача охолоджуючої рідини

  Вода в холодильнику іноді також накопичується з іншої причини. Якщо ви помітили краплі, що протікають не тільки в холодильній камері, на дні холодильника або на задній стінці, але і зовні, існує висока ймовірність того, що причиною є недолік охолоджуючої рідини. Охолоджуюча рідина зазвичай є рідиною нового покоління. Коли холодильник перестане охолоджуватись, ви, ймовірно, виявите витік зовні.

  Протікаючий холодильник означає, що охолодна рідина почала витікати.

  В результаті система не може підтримувати досить низьку температуру всередині побутової техніки.
  Це призводить до постійного витоку в холодильнику, низької температури, і його важко підтримувати постійною.
  Іноді проблема не у воді, а в льоду. Задня стінка холодильника найчастіше матова. І тут це не обов'язково означає щось небезпечне. Якщо краплі води замерзають, проблема може бути в дуже низькій температурі та неправильному способі зливу вологи з холодильника.

  Якщо замість води в холодильнику накопичується лід, це зазвичай означає, що обладнання використовується не за призначенням. Може виявитися, що крига з'явилася через те, що ви залишили вологі фрукти та овочі в холодильнику, з якого випаровувалися краплі води. Можливо, проблема також у негерметичній прокладці - тепле повітря, що випаровується і замерзає. Розморожування холодильника, правильне встановлення температури та більш обережний розподіл харчових продуктів на полицях можуть призвести до того, що проблема замерзання задньої стінки не повториться.

  Поломки холодильников в одессе

  Фахівці служби з ремонту Mr. Holod усунуть будь-яку поломку вашого холодильника. Дзвоніть нам!

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе