Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Поломка ущільнювача дверцята холодильника

  Одним із критеріїв вибору хорошого холодильника є його енергоефективність. Якщо ущільнення пошкоджене з будь-якої причини або воно просто слабке і погано тримається, його слід замінити. Професійні майстри служби ремонту Mr. Holod проведуть заміну або реконструкцію ущільнювача дверцят холодильника.

  Заміна ущільнювача дверцята холодильника

  Протікаючий холодильник не тільки споживає більше електроенергії. Трудність підтримання правильної температури є загрозою для продуктів, що зберігаються в негерметичному холодильнику, які можуть зіпсуватися швидше. Перш ніж ви вирішите зробити рішучіші кроки, такі як заміна прокладки новою, варто перевірити, чи буде це необхідно.

  Іноді навіть невелике обслуговування дозволить нам усунути проблему. Витік часто викликається брудним ущільненням, у цьому випадку його слід протирати вологою тканиною, а потім витирати насухо - це слід час від часу повторювати.

  • Майстер, по-перше визначить, чи дійсно проблема з нетриманням температури в холодильнику пов'язана з ущільнювачем пристрою, що зносився. Щоб з'ясувати це, він помістить аркуш паперу між корпусом та ущільненням та закриє дверцята. Якщо папір легко виходить, термоізолятор необхідно повністю замінити;
  • Щоб правильно вибрати нову прокладку, фахівець перевіряє модель холодильника, оскільки є пристрої з незнімним ущільненням, замінюється повністю дверцята;
  • Майстер перейде складання прокладки. Перед складання варто злегка зігріти ущільнення - наприклад, феном, - щоб воно було трохи гнучкішим, що полегшить складання. Набагато зручніше фахівцю здійснюватиме обмін на горизонтальній поверхні, тому 
  Замена уплотнителя дверцы холодильника
  • він може зняти дверцята холодильника, де буде робити заміну;Фахівець видаляє стару стрічку, розрізаючи її дуже близько до краю, намагаємося зробити це максимально рівномірно. Потім майстер встановлює нову прокладку замість старої, ідеально підходячи до дверцят.

  Звучить просте, але не варто замінювати ущільнення самостійно. Процес вимагає високої спритності та точності. Не завжди має бути однаково - окремі кроки можуть відрізнятися залежно від виробника. Отже, якщо ви не зовсім впевнені, як відремонтувати прокладку в холодильнику, довірте це нашим професіоналам.

  Часткова реконструкція ущільнення

  Неточна адгезія до камери вказує на прокладку, яка не виконує свою функцію належним чином. Такий витік призводить до попадання тепла всередину пристрою, що, у свою чергу, створює багато проблем, включаючи продукти, що швидко псуються, постійно працює компресор (що призводить до перегріву двигуна), а також воду, що з'являється на стінці холодильника. Такі симптоми призводять не тільки до збільшення рахунків, у тому числі за електрику, а й до швидшого зносу компонентів холодильника.

  Буває, що ущільнювач в холодильнику не так сильно зношена, а пошкоджено в одному конкретному місці - порізи, розриви, проколи. Як із цим боротися? Чи маємо ми повністю замінити його, якщо він пройде картковий тест? Не обов'язково.

  Спеціаліст може спробувати відновити пошкоджене місце за допомогою спеціальних засобів, якщо ви не бажаєте проводити повну заміну ущільнення.

  Одним з найбільш популярних незалежних способів ремонту локально пошкодженого ущільнення є додавання в пошкоджене місце санітарного силікону. Фахівець виконує операції більш менш так: він струшує трубку з силіконом, а потім заповнює його в місці пошкодження - дефектом або тріщиною. Майстер штовхаємо силікон, поки надлишок не почне витікати через пошкодження. Потім він поміщаємо шматочок прозорої харчової плівки в це місце і закриваємо холодильник щонайменше на годину або більше.

  Ви повинні бути терплячими і не використовувати холодильник у цей час. Отже, найкраще робити всю процедуру ввечері і просто залишити силікон для затвердіння на ніч.

  Вибираючи найкращий холодильник для себе, ми часто керуємося його енергоефективністю та функціями, які дозволяють зберігати продукти в ньому якомога довше.

  Замена уплотнителя холодильника

  Однак, якщо ущільнення в нашому пристрої пошкоджено, то всі вищезгадані переваги погіршуються. Необхідно викликати майстра та терміново замінити його. Професійні майстри служби ремонту Mr. Holod проведуть заміну або реконструкцію ущільнювача дверцята холодильника. Дзвоніть нам!

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе