Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Беко в місті Одеса

  Холодильники Віко користуються серед користувачів заслуженим попитом і визнанням – якість і ціна відповідають високим стандартам світового ринку Європи. Але, як і будь-яка техніка, вона має властивість ламатися – фахівці служби ремонту Mr. Holod розкажуть про основні поломки та несправності холодильного обладнання даної марки.

  Не морозить холодильник BEKO – можливі несправності та багато іншого.

  Лінійка холодильників торгової марки Веко досить різноманітна - це як прості моделі, так і величезні, з чотирма дверцятами Сайд-бай-Сайд.

  До характерних поломок холодильного обладнання можна віднести:

  • Компресор не включається - це може бути і вихід з ладу самого мотора, так і несправність термореле, тут вже потрібна всебічна діагностика та виявлення поломки , як і причини її появи.
  • Якщо в камері накопичується вода – швидше за все, має місце засмічення капілярних трубок і тут потрібно їх очищення від засмічення.
  ремонт холодильников в одессе
  • Не працює камера, морозильна або охолоджувальна – причина криється в несправності терморегулятора або виході з ладу електроніки, протіканні холодоагенту.
  • Якщо здулася в холодильнику задня стінка – це говорить про витік у системі фреону, що позначиться не найкращим чином на працездатності холодильника. 
  • При порушенні електричної схеми та плат – холодильник також не працюватиме.

  Характерні несправності холодильників BEKO

  • Вихід з ладу терморегулятора – холодильник не включатиметься в роботу, але світло всередині горить, працює менше і відповідно не виробляє в достатній кількості холод . Дещо рідше може працювати без зупинки і відповідно переморожувати продукти.
  • Несправність пускового реле - агрегат може працювати кілька секунд і після відключається, супроводжується все це характерними клацаннями. А охолодження як таке відсутнє.
  • Протікання фреону – сам холодильник буде працювати не відключаючись, погано і недостатньо морозити.
  • Вихід з ладу вентилятора. Така поломка більше властива для систем з функцією Ноу Фрост і після в камерах підвищуватиметься температура, продукти в морозилці розморожуватимуться.
  • Поломка компресора – тут холодильник повністю зупиняється і не працює. Нерідко система може видавати нехарактерні клацання.
  • Вихід з ладу електроніки – сам холодильник не включатиметься в роботу, не світитиметься дисплей і лампи, нерідко може видавати характерне клацання.

   

  З яких причин варто звернутися саме до нас?

  Ми беремося за ремонт вашого холодильника. Таке оголошення сьогодні не рідкість, але мало яка майстерня чи ремонтник може якісно виконати свою роботу та дати на неї гарантії. Наші фахівці багато років працюють з холодильниками даної марки та знають всі особливості та тонкощі їх функціонування, можливі поломки та як правильно провести діагностику, ремонт. Плюс до всього ми використовуємо у роботі виключно оригінальні та нові запасні частини, і деталі, тому ви можете бути впевнені – ваша техніка попрацює не один рік.

  Але це ще не все – ми можемо поставити собі в актив і такі переваги:

  • ми працюємо без вихідних, практично з ранку до вечора і оперативно реагуємо на заявки від наших клієнтів – ви можете дзвонити нам, звертатися із заявкою в будь-який день тижня;
  • наші майстри оперативно приймають заявку в роботу, і виїжджаю до замовника додому у зручний для нього час – на місці проводиться діагностика та ремонт, якщо можливе усунення проблеми, без транспортування техніки в майстерню;
  • на виконані роботи як зазначалося раніше, ми надаємо персональні гарантії якості, причому як на ремонт, так і замінені запчастини;
  • ремонт проводимо на високому рівні – все це наслідок чималого досвіду, знань та вміння наших майстрів, гарантія, що будь-яка проблема буде знайдена та усунена.

  І важливим плюсом буде і доступна ціна на виконані роботи - ми не намагаємося заробити на власних клієнтах. А допомогти, виручити та заробити у свій актив вдячного, постійного клієнта. Наші майстри відносяться до своєї роботи з усією відповідальністю. Достатньо зателефонувати нам за вказаними телефонами, вказати як модель холодильника, так і описати проблему, уточнити час та дату приїзду за тією чи іншою адресою.

  ремонт холодильников в одессе

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  Вже на місці майстер проведе повну діагностику, усуне проблему, якщо виявить приховані і раніше не виявлені проблеми - обов'язково повідомить замовника. Плюс до всього наші майстри проконсультують власника та за правилами користування холодильником, щоб у майбутньому не виникало збоїв та поломок.

  Все це у своїй сукупності дозволить не тільки повернути холодильник Веко в робочі ряди, але й дозволить йому служити ще не один рік. Головне не відкладати виклик майстра на завтра – не варто псувати продукти, а нерви. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе