Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Індезит в місті Одеса

   

  На вітчизняному ринку торгова марка і самі холодильники від Indesit серед споживачів дуже затребувані - гарна якість і адекватна вартість, довгий термін служби. Але, як і будь-яка техніка, навіть високої якості і зроблена на рік має властивість ламатися – неправильне використання, перебої у напрузі тощо. Але, як кажуть майстри служби з ремонту Mr. Holod – неправильне налаштування або ремонт можуть стати причиною ще більш дорогого ремонту, або покупки нової техніки.

   

  Основні несправності техніки

   

  Нерідко ремонт та налаштування холодильників марки Indesit проводиться вдома у самого замовника і тільки у виняткових випадках потрібна доставка в майстерню. Найчастіше причинами поломок холодильника майстра називають:

  • Несправність у системі компресора – нерідко це знаходить прояв у систематичному включенні/вимкненні мотора, а в камерах температура підвищується. І в цьому випадку потрібен його ремонт або заміна на новий.
  • Проблеми щодо регулювання температури. Температура стає занадто високою або низькою, відповідно це призводить до псування продуктів. Причина таких перепадів - вихід з ладу датчиків температур або термостата, а також терморегулятора, тому варто провести їх ремонт або заміну.
  • Порушується система автоматичного розморожування – якщо в холодильнику система Ноу-Фрост перестає нормально працювати, то на задній, а також бічних стінках буде утворюватися шари криги та інею.
  • Сторонні та нехарактерні звуки в процесі роботи холодильника – це може бути наслідком поломки, виходу з ладу компресора, або ж має місце поломка вентилятора в процесі експлуатації холодильника.
  Ремонт холодильников Индезит в Одессе

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  • Витік із системи холодильника холодоагенту – проявляється здуттям задньої стінки агрегату, та й у камерах підвищується температура. Тому важливо своєчасно знайти місце витоку і після його усунути, заправивши надалі до потрібного рівня фреон.
  • Збій у роботі та налаштуваннях електронної системи управління електроніки і найчастіше виникає через перепади в електромережі. Тому для відновлення роботи холодильника важливо перепрошити сам електронний блок і далі встановити стабілізатор напруги.

   

  Все це основні, але не єдині поломки та причини їх прояви в холодильниках Індезит. Вартість ремонту залежить від необхідності заміни тієї чи іншої деталі, її первісної ціни. Якщо майстри відповідальні та сумлінні – вони ніколи не будуть навмисно завищувати ціни на ремонт. І запам'ятайте, що своєчасний виклик майстра та ремонт техніки коштуватиме набагато менше, ніж купівля нової техніки.

   

  Переваги сервісних служб

   

  Безперечно, можна попросити знайомого сусіда подивитися ваш холодильник, але робити цього не варто, тим більше намагатися усунути поломку або іншу несправність своїми силами. Викличте майстра. Майстри мають всі необхідні знання ремонту та основ функціонування системи, а також використовують у ремонті тільки нові та оригінальні запасти. Крім цього:

   

  • Швидке реагування на подану заявку на ремонт, коли майстер в найкоротший час зв'яжеться із замовником і обумовить час приїзду.
  • Точні та об'єктивні, без накрутки розрахунок вартості ремонтних робіт – це принцип роботи кожного майстра, що поважає себе.
  • Надання гарантії на проведену роботу та деталі. І якщо за відведений гарантійний термін система знову виходить з ладу – майстер відновлює роботу самотужки.

   

  Все це дозволить говорити не тільки про те, що ваша техніка і надалі радуватиме вас своєю роботою, а й про те, наскільки важлива якісна та оперативна робота фахівців. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе