Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Sharp в місті Одеса


  Поломка холодильника Sharp при всій якості перевіреного часом бренду може викликати чималий шквал негативу. Це зіпсовані продукти та маса незручностей у повсякденному побуті, і закономірно постає питання – що робити і куди звертатися? Майстри служби з ремонту Mr. Holod допоможуть розібратися в причинах несправності, дізнатися, що обіцяє той чи інший код помилки і, відповідно, як вчинити.

  Поломки та несправності холодильника Sharp


  До найчастіших поломок і несправностей холодильників від бренду Шарп наші майстри відносять занадто погане вироблення холоду, коли продукти недостатньо охолоджені або занадто переморожуються. Спровокувати такий стан справ можуть такі причини.
  ремонт холодильников одесса
  • Термостат виставлений у неправильне положення. І якщо система не охолоджує, то це може бути обумовлено неправильно налаштуванням термостата – подивіться, в якому положенні стоїть реле та виставте його на потрібну вам температуру. Якщо це не допомогло – відповідно треба його змінювати, оскільки воно може бути несправним.
  • Двері погано зачинені, порушена герметичність камер. І саме ущільнювач в першу чергу оглядає майстер, у міру потреби змінює його. Саме він не допускає всередину холодильника тепло і, відповідно, не призводить до порушення температурного режиму.
  • Якщо двері відкривають занадто часто. Завдяки тому, що кімнатне, тепле повітря часто надходить до холодильних камер – йде порушення температури всередині них, відповідно система сильніше виробляє холод. Це призводить до її швидкого зношування, виходу з ладу.
  • На стінках камер занадто багато льоду. У такому випадку це буде не найкраще позначатися на роботі агрегату, як і стані продуктів. Нерідко причин такого стану справ немає, просто ви давно не проводили профілактичного розморожування. Після включення холодильник працюватиме у звичному режимі.
  • Вихід з ладу компресора – саме цю поломку майстра називають досить серйозною, і як наслідок його доведеться змінювати.
  • Протікання в системі холодоагенту – компресор у такому варіанті поломки працюватиме безперервно, інтенсивно виробляючи холод. Тому майстер обов'язково проводить діагностику, з'ясовує, де саме протікає та усунувши текти, дозаправити холодоагент у систему.
  • Протікання холодильника. Нерідко така проблема притаманна системам без функції No Frost.
  • Швидше за все, при частому відкриванні дверцят холодильника – на стінках може утворюватися конденсат. Він може стікати вниз камер холодильника, накопичуватися під ним - якщо система працює нормально, цього не відбувається, але при засмічення вода накопичується внизу камер.
  Важливо за заявою майстрів, навіть самих виробників проводити і регулярні очищення пристрою. Оскільки всередині холодильника може накопичуватись патогенна мікрофлора – фахівці радять регулярно проводити профілактичне чищення з інтервалом раз на місяць.
  • Попередньо звільніть камери холодильника від продуктів, перегляньте їх на предмет придатності.
  • Зніміть всі полиці, ящики, які варто вимити в тепло воді з миючими та дезінфікуючими засобами, добре після висушіть.
  • На дно холодильника поставте тару і приступайте до очищення холодильних камер, попередньо відключивши його від мережі та розморозивши. Головне використовувати м'яку тканину та щадні засоби – жодних абразивних частинок, немає застосування агресивних складів, як і очищення стінок гострими предметами.

  Після дайте холодильнику висохнути, відкривши його та бажано залишивши на добу. Якщо говорити про очищення морозильної камери – тут все трохи складніше і ідеально проводити очищення доки не наріс товстим шаром лід. Послідовність робіт така:

  • Поступово, а головне акуратно знімайте кригу зі стінок за допомогою силіконового або пластикового шпателя. Такі завжди йдуть у комплекті до холодильника.
  • Пройдіться по стінках складом з оцту та води, змішаних у рівних частинах. Такий антисептичний склад прибере запах, придушить патогенну мікрофлору.

  При поломці холодильника Шарп – не варто намагатися усунути несправність власними силами. Звертайтесь до нас. Але багато хто резонно поставить питання – чому треба обирати саме нашу майстерню та фахівців?

  • Оптимальні розцінки на ремонтні роботи та деталі, що заміняються – ми не намагаємося заробити на наших клієнтах, а робимо все, щоб їх техніка працювала довго і надійно.
  • Ремонтні роботи проводимо швидко та якісно, при цьому клієнту непотрібності підлаштовуватися за часом та датою під візит нашого майстра – дату візиту, час погоджуємо у індивідуальному порядку.
  • На всі виконані роботи даємо гарантію якості. І все це завдяки досвіду та знанням наших фахівців, як і використанню в процесі лише оригінальних, нових запасних частин.
  ремонт холодильника одесса

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  відключення холодильника

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  Все це дозволить говорити про те, чому саме нас вибирають щодня все більше і більше клієнтів. Не вірите? Зателефонуйте нам, а ваша техніка скаже вам спасибі. Дзвоніть!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе