Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Ardo в місті Одеса

  Бренд Ардо користується заслуженою популярністю завдяки високій якості деталей та складання. Навіть сам слоган компанії – головний результат. Але навіть при цьому техніка має властивість ламатися - неправильна експлуатація або перепади електрики в мережі, навіть заводський шлюб спричинять поломки. Але спеціалісти служби з ремонту Mr. Holod допоможуть вирішити проблему поломки, усунувши її, як і причину появи.

  Коли потрібна допомога майстра?

  Наші майстри кажуть, що варто викликати майстри, якщо техніка «поводиться» не так, як раніше. Але що саме вас має насторожити у роботі холодильника ARDO?

  • Підвищений і нехарактерний рівень шумів у процесі роботи, тріск та клацання, які раніше не показували себе. Спровокувати їх можуть як конструктивні особливості будь-якої моделі механізму, і бути сигналом серйозної поломки. Наприклад, компресора – мотора, який у більшості випадків не підлягає ремонту.
  ремонт холодильников одесса
  • Всередині камер з'являється на стінках снігова шуба і льоду. Нерідко таке відбувається, коли поламаний ТЕН у системі автоматичного розморожування. ТЕН наші майстри радять міняти на новий – така деталь не підлягає ремонту.
  • Агрегат не включається в роботу - це може бути наслідком нестабільного в мережі напруги, як і несправністю розетки та шнура живлення. Тут уже потрібна допомога електрика.

  Це основні ознаки несправності холодильників марки Арло, проте, не єдині.

  Поломки холодильників Ardo

  Здебільшого наші фахівці стикаються з такими поломками та несправностями холодильного обладнання.

  • Несправність пуско – захисне реле. У такому слузі холодильник включатиметься на кілька секунд і знову глухне на кілька хвилин. При цьому можуть чути нехарактерні клацання.
  • Несправність терморегулятора. У такому варіанті поломки агрегат просто не включатиметься в роботу і всередині камер не горітиме, або ж навпаки – працює безперервно, на стінках утворюється шар льоду та снігу. Рідше агрегат працює менше, ніж відпочиває, відповідно температура в камерах постійно підвищуватиметься.
  • Протікання фреону. Як наслідок його нестачі в системі в камерах буде підвищуватися температура, сам агрегат працюватиме безперервно, компенсуючи це підвищення, або з незначними
  • При поломці електронної плати – агрегат, його камери, як і електроніка не включатимуться, не показують жодних ознак роботи. У деяких моделях двигун може періодично намагатися включатися в роботу, навіть можуть бути чутні характерні клацання, але в результаті система, пропрацювавши пару секунд, вимикається.
  • Поломка в холодильнику компресора. Компресор у системі періодично включатиметься в роботу, але всього на пару секунд, і відразу показує себе гул, деренчання. Після цього система відключається. Як таке охолодження немає.
  Це далеко не всі поломки, які можуть статися з домашнім холодильником Ардо, а найголовніші. Але головне в даному випадку – це не намагатися усунути поломку власними силами, а одразу звертатися до професіоналів, які проведуть діагностику та встановивши поломку, усунуть її.
  Чому саме наша майстерня?

  У відповіді на це запитання ми можемо поставити у власний актив такі пункти.

  • Маємо власний склад деталей та запасних частин, оригінальних та нових, передбачених для заміни самим виробником. Тому у разі поломки тієї чи іншої деталі, вузла – вам не доведеться чекати довго, доки потрібна деталь прийде до майстра.
  • Працюємо без перерви та вихідного дня. Тому при отриманні заявки на ремонт ми не відкладаємо її на наступний тиждень, а приступам до роботи в цей же день. Плюс до всього, вам не доведеться відпрошуватися з роботи та підлаштовуватися під нашого майстра та його візит – день і час приходу фахівця ви погодите з менеджерами з урахуванням власного графіка.
  • Проводимо ремонтні роботи, діагностику в комплексі, незалежно від складності поломки, вона буде усунена. При цьому наші майстри проводять ремонт з урахуванням рекомендацій, які дає сам виробник.
  • Надання гарантії на всі виконані роботи та замінені вузли, деталі. Термін гарантії на виконану роботу залежать від складності ремонту – вона може варіювати від кількох місяців і до року.
  ремонт холодильников одесса

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  У будь-якому випадку всі роботи будуть виконані якісно та оперативно, а після майстер проведе інструктаж за правилами користування технікою, яка прослужить вам не один рік. Головне не зволікати і при перших ознаках несправності, поломки або некоректної роботи домашньої техніки не варто чекати, поки система зносить себе або намагатися усунути її, не маючи на те знань та інструментів. Все це призведе до ще більш дорогого ремонту або необхідності купувати нову техніку, оскільки стара вже просто не підлягає ремонту. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе