Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Miele в місті Одеса

  Німецькому бренду Miele вже більше 100 л – історії розвитку та становлення, сучасних напрацювань та якості техніки. Холодильники Miele при всій своїй надійності та довговічності служби можуть виходити з ладу з різних причин. Але майстри служби ремонту Mr. Holod допоможуть відремонтувати та налаштувати систему холодильника.

  Найбільш поширені несправності


  Наші фахівці в процесі своєї роботи стикаються з багатьма проблемами та поломками холодильника Мілле. І в даному списку вони можуть виділити наступні, найпоширеніші. Якщо вийшов з ладу мотор - компресор. Майстри кажуть, що відремонтувати його практично нереально, тому проводиться просто його заміна. Говорячи про ознаки, які вказують на цю поломку, то якщо це 1-компресорна модель, то не працюють обидві камери агрегату, якщо ж це 2-камерна модель – неробочим буде лише одне відділення. При даному типі поломки двигун холодильника не буде включатися, хоча самі лампи всередині камер горітимуть. Також сама система повідомляє про поломку писком, нерідко блимають лампи аварійного індикатора, коливається температура.
  ремонт холодильников в одессе
  • Якщо має місце протікання фреону – майстер проводить діагностику системи та виявляє місце протікання, ізолює його та проводить дозаправку холодоагенту. Якщо має місце 1 компресорний агрегат, то обидві камери не працюють, якщо ж 2 компресорний, то відповідно не працює тільки одна камера. При цьому саме світло в камерах горітиме, на дисплеї може горіти індикатор аварійного сигналу температур, деякі моделі пищать. У разі протікання холодоагенту - температура в камерах підвищуватиметься, мотор працюватиме безперервно. Якщо фреон повністю випаровується, компресор повністю відключається.
  • Якщо має місце поломка датчиків випарника – майстри говорять про необхідність його заміни, оскільки його ремонт нераціональний. При цьому сам агрегат погано охолоджуватиме продукти, або він зовсім не працює і повідомляє систему про проблему підвищенням в камерах температур, як і звуковим сигналом, миготінням на дисплеї.
  • Якщо це, наприклад, електронні моделі – нерідко на дисплеї показуватиме код помилки F2 або F4. Якщо має місце поломка датчика температур – камер буде охолоджувати продукти погано або зовсім не виробляє холод.
  • При поломці датчика температур у холодильному відділенні – майстер поміняє його, оскільки ремонтувати цю деталь немає жодного резону. При такій поломці холодильне в агрегаті відділення переморожуватиме продукти, при цьому мотор системи працює і не зупиняється. Якщо це електронна модель Miele - часто на екрані може вибиватися код помилки F0, якщо вийшла з ладу зона свіжості, або F1 - якщо має місце поломка датчика температур в холодильнику. Як наслідок в обох випадках сама система недостатньо охолоджуватиме камери та продукти, відповідно треба вживати заходів, не усуваючи проблему самому, а викликавши майстра.

  Наші майстри виділяють основні, але ніяк не єдині проблеми в процесі експлуатації холодильників марки Miele. При цьому як кажуть багато майстрів та користувачів – не варто намагатися усунути проблему власними силами. Це призведе в майбутньому до ще більш дорогої поломки або взагалі – необхідності купувати нову техніку.

  З яких причин варто звертатися саме до нас?

  Якщо говорити про те, з яких причин варто вибирати саме нашу службу з ремонту Fix-Man – ми можемо виділити наступні пункти та основні моменти.

  • Перше, це безкоштовна консультація в телефонному режимі з питання самої поломки та її усунення, причин виникнення збою та орієнтовної вартості майбутнього ремонту. Щодо вартості ремонту – остаточна її вартість стане відома після огляду та діагностики майстрами самого холодильника.
  • Майстри виїжджають додому до замовника та проводять огляд, діагностику самого холодильника абсолютно безкоштовно, але правда за умови, що в майбутньому сам замовник дає згоду на подальший ремонт.
  • Наші фахівці проводять ремонт протягом доби з моменту надходження до нашої служби заявки на проведення відповідних робіт. Відповідно замовнику не доведеться чекати тиждень, поки майстер зволить приїхати і провести ремонт.
  • Вже з вище сказаного ми можемо сказати – наша служба працює без вихідних та перерви, з 8 і до 22, тому на кожну заявку ми реагуємо оперативною відповіддю.
  ремонт холодильников в одессе

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  Плюс до всього на всі виконані роботи, як і замінені деталі, наші фахівці будуть видавати гарантію – терміни можуть варіювати про кілька місяців і до року. Багато залежить від складності ремонту, як і заміненої деталі. Також наші фахівці проведуть не тільки налаштування системи, а й консультування, інструктаж власників власною технікою, щоби подібні поломки та несправності не повторилися знову. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе