Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Недостатнє або надмірне охолодження холодильного відділення

  Температура холодильного відділення занадто низька або занадто висока. Температура в холодильнику повинна бути трохи вище 0 градусів за Цельсієм. Оптимально від 2 до 4 градусів. Наявність криги та льоду в камерах означає, що система охолодження працює надто інтенсивно. Якщо їжа заморожена, це може свідчити про безперервну роботу компресора. У більшості випадків це відбувається через неправильну роботу термостата, що може призвести до занадто частого включення компресора. Також може статися зворотне - термостат запускатиме установку надто рідко, що призведе до підвищення температури в камері. Будь-яку з цих проблем швидко усунуть спеціалісти служби Mr. Holod.

  Холодильник не охолоджується рівномірно

  Якщо компресор у холодильнику не вимикається ні на мить, ні навпаки - він вмикається надто рідко, в результаті чого пристрій автоматично розморожується, можливо, несправний термостат відповідає за такий стан справ .

  Термостат є одним з найважливіших елементів холодильника. Цей пристрій призначений для запуску компресора, що приводить в дію систему охолодження, коли температура стає занадто високою, і вимкнення, коли вона стає занадто низькою. Проблеми із термостатом порушують роботу всього холодильника. Пристрій не ремонтується, він тільки замінюється новим, майстер підбирає заміну на підставі маркування на фірмовій табличці пристрою.

  Компресор запускається лише на кілька секунд

  Симптом, який дуже чітко вказує на несправний термостат, полягає в тому, що компресор вимикається відразу після запуску. Холодильник працює лише протягом кількох секунд, після чого система охолодження повертається до пасивного режиму. Однак, якщо пристрій взагалі не вмикається - причина буде не в термостаті, а швидше в компресорі.

  Поломки холодильников в одессе

  Дослідний фахівець після проведення діагностики холодильника, що має недостатнє або надмірне охолодження, визначить у якому пристрої проблема.

  Заміна холодильного термостату

  Проблеми з термостатом легко простежуються. Насамперед, якщо ви бачите, що їжа відтала і в холодильнику є неприємний запах, а регулятор температури не реагує, то, швидше за все, виникли проблеми з термостатом. Іноді трапляється, що пристрій надмірно заморожує усі продукти у холодильнику. Лід на стінах і полицях та заморожені продукти не дуже приємне явище, яке потребує уваги фахівця. Заміна холодильного термостата простіша, ніж ви думаєте. Однак не варто це робити самостійно, майстер має досвід та професіоналізм у цій справі. Самостійний ремонт не є безпечним заняттям. Алгоритм заміни:

  Поломки холодильников в одессе
  • Перед заміною термостата необхідно спорожнити холодильник і вийняти вилку з розетки. Термостат розташований під корпусом, у тому самому місці, що і лампочка, тому доступ до нього дуже простий. Майстер зніме кришку, що маскує пошкоджену частину:
  • Наступним кроком є ​​видалення термостата. Це має бути зроблено дуже обережно, фахівець акуратно від'єднає дроти та капіляри (тобто трубки) від випарника. Іноді в них є рідина, тому майстер використовувати тканину;
  • Новий термостат майстер акуратно витягне з упаковки, а капіляри також акуратно з'єднає з випарником. Також майстру необхідно підключити дроти, розмістивши термостат між випарником і стінкою холодильника;
  • Тепер фахівцю потрібно просто прикрутити корпус і включити пристрій, попередньо виставивши на термостаті необхідні параметри температури.

  Якщо при заміні термостата холодильник був нахилений більш ніж на 45 градусів, то необхідно почекати годину або дві, перш ніж вмикати 

  його. Найчастіше, однак, це не так, тому після заміни термостата ви можете відразу ж скористатися холодильником. Недостатнє або надмірне охолодження холодильного відділення завжди погано позначається на стан продуктів, що зберігаються в холодильнику. Ви можете не помітити, як вони зіпсувалися і стали непридатними для вживання. Це явище не тільки неприємне, а й небезпечне для здоров'я вас та вашої родини. За наявності проблем із охолодженням варто звернутися до професійного майстра. Професіонали служби ремонту Mr. Holod усунуть будь-яку поломку вашого холодильника.Дзвоніть нам!

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе