Для виклика майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Відсутність внутрішнього освітлення: причини поломки та ремонт

  Немає світла в холодильнику? Якщо ваш холодильник працює нормально загалом. Наприклад, холодильник охолоджується в холодильнику і замерзає в морозильній камері, але світло в холодильнику або морозильній камері не працює. Зазвичай це означає, що лампочка погана. Це може здатися простим, але це часто може бути іншою проблемою, і проста заміна лампочки в холодильнику не вирішить проблему. Нижче ми покажемо вам найбільш ймовірну проблему, щоб найменш ймовірну проблему, так що ви можете полагодити світло самостійно і усунути несправність холодильника тільки в разі потреби а так звертайтеся до служби ремонту Mr. Holod та наші майстри допоможуть вам.

  Замінити лампочку холодильника

  Якщо лампочка на дозаторі льоду та води не працює, вам може знадобитися нова лампочка. Це світло призначене для короткочасного використання, тому, якщо ваше було надмірно використане, це може бути пов'язане з пошкодженням його компонентів. Відключіть холодильник і перевірте клеми розетки на предмет пошкоджень або знебарвлення, перевірте цілісність вимикача і нарешті огляньте панель керування на наявність пошкоджень або зносу

  Якщо лампочка справна, але лампа все ще не працює, відключіть холодильник і перевірте розетку. Переконайтеся, що клеми не пошкоджені та не знебарвлені.

  Поломки холодильников в одессе

  Зніміть лампочку і подивіться, чи не зламана нитка. Або перевірте це для безперервності з мультиметром. Якщо є сумніви, спробуйте нову лампочку.

  Якщо світло у вашому холодильнику не працює, очевидно, що перше, що потрібно зробити, це відключити світло і замінити його новою лампочкою. Якщо у вас немає додаткової лампочки для холодильника, просто перевірте лампочку, щоб перевірити, чи не перегоріла вона, перевіривши нитку розжарення. Злегка струсіть лампочку, ви чуєте, як рухаються маленькі шматочки? Якщо так, то це погано. Замінити лампочку.

  Огляньте, перевірте або замініть патрон лампочки в холодильнику

  Перевірте розетку лампочки, щоб переконатися, що вона в робочому стані. Зазвичай ви можете перевірити візуально, відшукуючи будь-які знебарвлені або вигнуті клеми, пошкоджені дроти, не підключені дроти, розетку, що тріснула, або пошкоджену розетку через високу температуру. Ці проблеми можуть призвести до того, що з'єднання від розетки до лампи не дозволить лампі спалахнути.

  Не забудьте відключити живлення, перш ніж оглядати або перевіряти електричну розетку в холодильнику, оскільки на неї все ще подається напруга, навіть якщо вона не працює належним чином.

  Переконайтеся, що вимикач дверей холодильника несправний

  Ваш холодильник знає, щоб увімкнути світло, тому що дверний вимикач відпускається, коли ви відкриваєте двері. Цей маленький вимикач знаходиться поруч із верхньою частиною дверей, усередині відділення для свіжих продуктів, зазвичай встановленого у пластиковому вкладиші всередині. Якщо він застряг, від'єднайте холодильник і обережно витягніть частину вкладки, в якій він знаходиться.

  Ви можете виконати перевірку безперервності за допомогою мультиметра: безперервність повинна відбуватися, коли перемикач увімкнений, і безперервності не повинно бути, коли перемикач вимкнений. Усередині вимикача має бути пружина, щоб він відкривався, коли двері відчинені. Настав час для нового перемикача, якщо ваш не працює таким чином.

  Дверний вимикач холодильника - це те, що пропускає напругу до лампочки або лампочки у вашому холодильнику, коли ви відкриваєте дверцята. Якщо після заміни лампи у вас не світиться світло, і розетка не працює, необхідно перевірити вимикач дверцят холодильника. Лампочки можуть бути в повному порядку, але якщо вимикач дверцят несправний, може здатися, що внутрішня частина холодильника не працює. Залежно від моделі вашого холодильника дверний вимикач розташовуватиметься десь на внутрішній стороні холодильника. Обережно зніміть вимикач дверцят і перевірте безперервність за допомогою метра. Цей тип перемикача є пружним перемикачем, а для

  Поломки холодильников в одессе

  електриків він є перемикачем типу «нормально замкнутий» , тобто перемикач не повинен мати безперервності при натисканні.
  Якщо у вас є нові лампочки, розетки робочого освітлення і вимикач холодильника в робочому стані, можливо, у вас виникла проблема з проводкою, і буде потрібно подальше усунення несправностей за допомогою майстрів служби з ремонту Mr. Holod.

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе