Для виклику майстра:

  Дзвоніть - 098-055-60-28 або

  Онлайн заявка
  Вкажіть несправність!

  Вкажіть адресу!

  Вкажіть номер телефону!

  1

  Ремонт холодильника Candy в місті Одеса


  Ремонт холодильника Candy - це те, з чим нерідко стикаються користувачі холодильного обладнання, навіть такого якісного. Важливо пам'ятати, що навіть за правильного використання ніхто не застрахований він поломок – майстри служби з ремонту Mr. Holod розкажуть про основні несправності холодильника марки Канді.

  Основні поломки холодильників марки Candy 


  Сьогодні ремонт холодильників Канді – сьогодні це дуже потрібна послуга, оскільки незалежно від того, чи це був заводський шлюб чи неправильна експлуатація, техніка може виходити з ладу. До найчастіших і найпоширеніших поломок холодильника Канді наші майстри відносять:
  ремонт холодильников в одессе
  • Поломка пускового реле – у такому варіанті несправності система запускатиметься в роботу на кілька секунд і вже після знову відключається на кілька хвилин. При цьому охолодження/заморожування в камерах відсутнє.
  • Якщо має місце поломка терморегулятора – холодильник як таке не буде включатися в роботу зовсім мул довго стоїть, і якщо запускається, то на пару хвилин. При такій поломці температура в морозилці буде вищою за ту, яка задана на термостаті. Хоча майстри не виключають і те, що агрегат може функціонувати не зупиняючись, продукти переморожуватимуться.
  • Вихід з датчика, встановленого в системі охолодження. Відповідно сам агрегат не буде набирати задану виставленим режимом температуру або її рівень буде занадто великий для повноцінної роботи, і продукти переморожуватимуться.
  • Протікання в системі холодоагенту – досить поширена для багатьох моделей та агрегатів поломка.
  • У такому варіанті в камерах будуть різко падати показники температур, нерідко спрацьовує аварійна лампочка, що сигналізує про це.
  • Рідше можуть на стінках камер наморожуватися кірки льоду та снігової шуби, оскільки система працюватиме безперервно, з рідкісними, нетривалими за часом перервами.
  • Поломка компресора – система буде час від часу відключатися, на кілька секунд знову вмикатися, нерідко це супроводжується характерними клацаннями пускового реле. Якщо холодильник 1-компресорний – охолодження не буде у всіх камерах, якщо ж має два компресори – не працюватиме лише одна.

  Нерідко користувачі можуть стикатися з поломкою електронної плати, показуючи на поломку не тільки безперервною роботою, а й сигналами електронного табло. Але здебільшого багато майстрів стикаються із заміною деталей та вузлів, рідше - заміною фреону.

  Причини несправності
  • вплив зовнішніх факторів навколишнього середовища, неправильна самими користувачами експлуатація, механічні пошкодження і навіть неправильна установка.
  • перепади напруги в мережі електропередачі.

  Але незалежно від причини, що спровокувала збій холодильника Канді - не варто намагатися усунути її, не маючи під рукою інструментів для діагностики та ремонту, нових деталей та вузлів, передбачених самим виробником ви ризикуєте лише нашкодити, зробити гірше самі собі.

  Як майстер проводить ремонт?
  • Насамперед ви самі викликаєте фахівця додому, описуєте коротко саму проблему, вказівка ​​модель агрегату.
  • Далі погодите з менеджером час візиту майстра, як і дату – тут уже наша служба відштовхується від ваших потреб, вам не доведеться чекати на тиждень приходу спеціаліста.
  • По прибутті до клієнта майстер проводить діагностику холодильника, встановлює саму поломку, несправний вузол і які деталі потрібні для усунення поломки.
  • Узгоджується вартість ремонту і якщо ціна заказника влаштовує – майстер проводить ремонтні роботи, а після налаштування та перевірку систем.
  • Які переваги отримуєте ви самі при зверненні до наших фахівців?

  • Безкоштовне консультування з усіх питань, пов'язаних з роботою, ремонтом та обслуговуванням, користуванням холодильником.
  • Майстер виїжджає до заказника безкоштовно, як і проводить діагностику самого обладнання, а потім у короткі терміни приступає безпосередньо до роботи. Щоправда, вже не безкоштовно.
  • Прозорі та демократичні ціни на всі ремонтні роботи, коли у вартість входить як сама робота, так і комплектуючі.
  • Терміновість проведення ремонтних робіт, при цьому проводяться вони ніяк не на шкоду якості – оперативність та якість робіт наше кредо.
  • Зручний графік роботи наших майстрів – без перерви та вихідних, свят, тому якщо поломка сталася, ми готові виїхати до вас у будь-який день тижня .
  ремонт холодильников одесса

  Поломка компресора

  витік фреону

  поломка термодатчика

  поломка проводки

  поломка ущільнювача дверцят

  поломка конденсатора

  відсутність внутрішнього освітлення

  намерзання льоду в морозильній камері

  недостатнє або надмірне охолодження

  відключення холодильника

  підтікання води

  стукіт при включенні

  І в обов'язковому порядку наші фахівці надають на всі виконані роботи гарантію – багато залежить від поломки та поміняної деталі, терміну експлуатації самого холодильника. Це в черговий раз підтверджує та показує наше відповідальне ставлення до власної роботи та проблем клієнта, оскільки наша репутація понад усе. Як і робота, довга та якісна вашої техніки. Дзвоніть нам!

  МИ ТАКОЖ РЕМОНТУЄМО ХОЛОДИЛЬНИКИ

   

  Mr. Holod – філія служби ремонту Fix-Man

   

  Як ми вирішуємо Ваші проблеми з холодильників?

  1

  Викличте майстра

  Зателефонуйте або залиште онлайн заявку. Ми з Вами зв'язуємось і домовляємось на конкретний час для прибуття нашого фахівця.

  2

  Приїзд майстра

  Майстер Mr. Holod приїде в обумовлений час, після чого здійснить діагностику. Після цього назве точну вартість ремонту.

  3

  Процес ремонту

  Наш спеціаліст здійснить ремонт техніки, після чого видасть гарантійний талон.

  4

  Оплата

  Після успішного ремонту ви оплачуєте заздалегідь обумовлену ціну послуг.

  © 2024 Mr. Holod: Ремонт холодильников в Одессе